10 najlepszych hatchbacków z silnikiem wysokoprężnym w cenie poniżej 6 lakh - nowe i nadchodzące

Udostępnij

Jeśli chodzi o oferowanie zysków i korzyści zarówno producentowi, jak i nabywcy, samochody kompaktowe na zawsze zdobyły koronną pozycję. Jednak jeśli sklasyfikujemy ten segment pod względem kosztów zakupu, lepszego przebiegu i łatwości prowadzenia, hatchbacki z silnikami wysokoprężnymi cieszą się niekwestionowaną przewagą. Z czasem segment ten ewoluował i rozszerzył się na zupełnie nowy poziom, w którym "brak opcji" jest pojęciem nieznanym. Aby uprościć sprawę, przedstawiamy listę 10 najlepszych samochodów typu hatchback z silnikiem wysokoprężnym w Indiach, które mogą pomóc w podjęciu lepszej decyzji przy następnym zakupie.

Maruti Suzuki Swift - jeden z najlepiej sprzedających się samochodów typu hatchback z silnikiem wysokoprężnym w Indiach, zdobywa sympatię dzięki sportowemu stylowi, przestronnemu wnętrzu, wyższej oszczędności paliwa i specyfikacji silnika. Oprócz silnika benzynowego o pojemności 1,2 litra, samochód napędzany jest silnikiem wysokoprężnym Multijet o pojemności 1,3 litra.

Maruti Suzuki Swift

Maruti Suzuki Celerio - Zmiennik gry jest dowodem na to, że Maruti potrafi wydobyć to, co najlepsze z małych rzeczy. Pod względem kalibracji jest to jeden z najbardziej wysilonych silników wysokoprężnych w Indiach. Samochód napędza 0,8-litrowy silnik wysokoprężny, który odpowiednio łączy się z jedną z najbardziej przystępnych cenowo skrzyń biegów. Zobacz więcej samochodów maruti suzuki.

Maruti Suzuki Celerio

Hyundai Grand i10 - drugi najlepiej sprzedający się samochód typu hatchback z silnikiem wysokoprężnym w Indiach, ten samochód to kompletny pakiet z bogatym wyposażeniem, oszczędnym silnikiem, ponadprzeciętnymi właściwościami jezdnymi i sportowym wyglądem.

Hyundai Grand i10

Honda Jazz Diesel - Choć nie weszła jeszcze na rynek indyjski, już teraz jest liczona na czołowych miejscach, ponieważ znamy możliwości silnika wysokoprężnego, na którym będzie napędzana. Honda wyposażyła tego hatchbacka w silnik i-DTEC Earthdream, a co najlepsze, jego cena mieści się w strefie komfortu nabywców. Zobacz więcej samochodów marki honda.

Honda Jazz Diesel

Hyundai Elite i20 - Jeden z najlepszych i najbardziej udanych hatchbacków z silnikiem wysokoprężnym w Indiach, który zadowolił zarówno nabywców, jak i krytyków. Odznacza się filozofią projektowania Sculpture 2.0 i jest napędzany silnikiem wysokoprężnym CRDi o pojemności 1,4 litra. Zobacz więcej samochodów marki hyundai.

Hyundai Elite i20

Ford Figo - samochód wart swojej ceny w prawdziwym tego słowa znaczeniu, jest wyposażony w najnowsze urządzenia zapewniające komfort i łączność. Napędzany silnikiem benzynowym o pojemności 1,2 litra i silnikiem wysokoprężnym o pojemności 1,4 litra. Zobacz samochody ford.

Ford Figo

Tata Kite - model Kite, który zostanie wprowadzony na rynek pod koniec tego roku, będzie niedrogim hatchbackiem firmy, który będzie konkurował z Chevroletem Beat i innymi samochodami tej klasy. Oczekuje się, że samochód będzie dostępny zarówno w wersji z silnikiem benzynowym, jak i wysokoprężnym. Zobacz więcej samochodów Tata.

Tata Kite

Tata Bolt- Trafny zamiennik potężnego hatchbacka Vista, Bolt może pochwalić się mocnym profilem i doskonałą jakością wykonania. Silnik wysokoprężny ma pojemność 1,3 litra, a benzynowy 1,2 litra.

Tata Bolt

Volkswagen Polo - współczesna stylistyka, doskonałe właściwości jezdne i wysoki komfort to cechy, które definiują Polo w zestawieniu 10 najlepszych samochodów poniżej 6 lakhs w Indiach. Zorientowany na osiągi hatchback napędzany silnikiem benzynowym o pojemności 1,2 litra i wysokoprężnym o pojemności 1,2 litra. Zobacz więcej samochodów volkswagen.

Volkswagen Polo

Renault Pulse - mocny hatchback z silnikiem wysokoprężnym, który szturmem zdobył indyjskie rynki. Napędzany silnikiem 1,5 litra dCi. Zobacz więcej samochodów marki renault.

Renault Pulse