10 najlepszych samochodów 7-miejscowych

Udostępnij

Indie jako rynek motoryzacyjny mają dość wyjątkowe wymagania. Przestrzeń w kabinie jest zawsze mile widziana, a samochody o zdolności do siedzenia więcej niż tylko cztery-pięć pasażerów mają tendencję do popularności. Oto lista 10 najlepszych 7-miejscowych samochodów do kupienia w 2016 roku: Datsun Go+: Touted jako kompaktowy wagon rodzinny, Datsun Go+ jest być może najmniejszy & najtańszy samochód na rynku dzisiaj z pojemnością siedzeń 7. Jest napędzany przez silnik 1,2 litra z deklarowaną liczbę efektywności paliwowej 20+ km / l.

Datsun Go+

Maruti Ertiga: Ertiga nie trzeba przedstawiać. Sprowadzony przez producenta samochodów numer jeden w kraju, Maruti - Ertiga jest inteligentnym MPV, który wyrzeźbił sobie silną rzeszę fanów w segmencie i jest wśród najlepszych obecnie samochodów 7-miejscowych.

Maruti Ertiga

Honda Mobilio: Mobilio został wprowadzony przez macierzystą Hondę, aby zwalczyć wysokie wyniki sprzedaży rywala Maruti. Oparty na kompaktowym sedanie Amaze, Mobilio jest dostępny z oszczędnymi, ale mocnymi silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi.

Honda Mobilio

Tata Sumo Gold: Można by się zdziwić, widząc tego starego konia bojowego, ale Sumo jest nadal jednym z najbardziej przestronnych samochodów siedmioosobowych, które są sprzedawane w kraju dzisiaj.

Tata Sumo Gold

Mahindra Bolero: Old-schoolowy pojazd, Bolero jest wytrzymałym koniem wojennym. Wśród najlepiej sprzedających się samochodów w kraju, Bolero jest twardy i zbudowany do ostatniego. Trzyma swoją wartość dość dobrze w segmencie samochodów używanych, jak wel.

Mahindra Bolero

Mahindra TUV300: TUV300 został wprowadzony jako prawdziwy SUV niebieski. Zbudowany na podwoziu z ramą drabinkową i silnikiem, który został dostrojony do właściwości jezdnych, TUV300 jest jednym z 10 najlepszych samochodów 7-miejscowych do kupienia w 2016 roku.

Mahindra TUV300

Mahindra NuvoSport: Z NuvoSport, Mahindra ma nie jeden, ale dwa nowe pretendentów walczących o najlepsze 7-miejscowe samochody slot w kraju dzisiaj. Dokładnie zmieniona aktualizacja na wolno sprzedającym się Quanto, NuvoSport jest pozycjonowany jako miejski SUV.

Mahindra NuvoSport

Tata Safari Storme: Jeszcze jeden oldschoolowy SUV, Storme został regularnie aktualizowany przez lata przez Tata. Jakość jazdy tym wysokim i potężnym samochodem trzeba doświadczyć, aby uwierzyć.

Tata Safari Storme

Mahindra XUV500: Flagowy samochód w linii Mahindra, XUV500 siedzi siedem w dużo komfortu.

Mahindra XUV500

Toyota Innova: Zajmująca wysokie miejsce wśród nabywców, Innova od dawna jest królem gry 7-miejscowej. Z nowym modelem, który pojawi się w tym roku, zapowiada się na kolejny sukces.

Toyota Innova