10 najlepszych samochodów BMW w Indiach

Udostępnij

Samochody BMW w Indiach cieszą się dobrą reputacją i zajmują silną pozycję na rynku samochodów premium. Poniższe samochody BMW znalazły się na liście najlepiej sprzedających się samochodów dzięki swoim mocnym silnikom, eleganckiej stylistyce i wielu imponującym funkcjom.

BMW X1: Ten SUV ma wyrafinowany silnik i jest wyposażony w sześciobiegową automatyczną skrzynię biegów. Oferuje bezproblemową jazdę zarówno na autostradach, jak i na miejskich drogach.

BMW X1

BMW serii M: Seria M jest podkreślona agresywną kosmetyką, która nadaje jej elegancki wygląd. Może przekroczyć barierę 100 kmph w 4,1 sekundy. Samochody te znane są z super sportowych osiągów.

BMW M5

BMW serii 5: Jest to luksusowy sedan wykonawczy dobrze wsparty świetną dynamiką jazdy. Ma potężny silnik i robi 0 do 100 kmph w 7,9 sekundy. Możesz prowadzić ten sedan z najwyższym komfortem i wygodą.

BMW serii 5

BMW serii 3: Jest to jeden z najlepszych samochodów BMW w Indiach dostępny zarówno w wariantach z silnikiem wysokoprężnym, jak i benzynowym. BMW serii 3 320d to wariant wysokoprężny sedana; ma imponujący wygląd, zintegrowany z funkcjami bezpieczeństwa i łatwy w prowadzeniu.

BMW serii 3

BMW serii 1: Wnętrze jest najwyższej klasy z elektrycznie regulowanymi fotelami, wielofunkcyjną skórzaną kierownicą, tempomatem i innymi. Ten hatchback jest dostępny w jednym wariancie benzynowym i trzech wysokoprężnych.

BMW serii 1

BMW X6: To doskonałe połączenie wydajności, sportowego wyglądu i stylu. Napęd na wszystkie koła poprawia stabilność toru jazdy, zapewniając płynną jazdę. X6 jest paliwooszczędne i zapewnia niezmiennie wysoką wydajność.

BMW X6

BMW Z4:- Z4 jest dobrze wyglądające z wydłużoną maską i nisko zawieszonym nadwoziem. Ten samochód ma 3,0-litrowy silnik benzynowy, który generuje 310PS i 400Nm momentu obrotowego. Z systemem zapobiegającym blokowaniu kół, koła utrzymują trakcyjny kontakt z powierzchnią drogi.

BMW Z4

BMW X3: Ten SUV ma imponujące wyposażenie, takie jak 2-strefowa klimatyzacja automatyczna z tylnymi nawiewami AC, wielofunkcyjna skórzana kierownica i przycisk uruchamiania silnika. Ma przestronną kabinę wewnętrzną i solidną konstrukcję nadwozia.

BMW X3

BMW i8: Ten model jest jedną z największych innowacji BMW w indyjskim sektorze motoryzacyjnym. Jego wybitne cechy to adaptacyjne zawieszenie, ABS ze wspomaganiem hamowania, sportowy układ kierowniczy i wiele innych. Dzięki technologii eDrive, może on osiągnąć prędkość 120 kmpl.

BMW i8

BMW X5: BMW X5 jest wyposażone w bogate wnętrze, reflektory bi-ksenonowe i światła do jazdy dziennej LED. Ta jednostka napędowa to samochód zorientowany na rodzinę z siedmioma miejscami i przestrzenią do przechowywania.

BMW X5

Topowe modele samochodów BMW sprzedawane w Indiach są dostępne w cenach od 20 lakhs do 2,29 crore. Cena topowych samochodów BMW różni się w zależności od stanów w Indiach. Istnieje kilku wiarygodnych dealerów w różnych miastach, którzy oferują rozstrzygające informacje na temat ceny i procesu zakupu.