10 popularnych samochodów typu hatchback w Indiach w 2016 roku

Udostępnij

Pomimo całej miłości do sedanów i SUV-ów wśród nabywców samochodów w Indiach, hatchbacki nadal rządzą. Oto bliższe spojrzenie na niektóre z najlepszych samochodów typu hatchback w Indiach, które konsekwentnie podpalają listy sprzedaży:

1. Maruti Alto800: Samochód numer jeden w Indiach, Alto okazał się godnym następcą hatchbacka, od którego wszystko się zaczęło - M800.Wyposażony jest w silnik o pojemności 0,8 litra.

Maruti Suzuki Alto 800

2. Hyundai Eon: Podejmując walkę z liderem rynku Alto, jest Hyundai Eon. Konstrukcja zorientowana na wysokiego chłopca, ma dobrze wyposażoną kabinę i obietnicę wysokiej jakości obsługi posprzedażnej Hyundaia.

Hyundai Eon

3. Renault Kwid: Tam, gdzie Eon zawiódł, Kwid odniósł sukces. Dzięki przestronnej kabinie, dużemu bagażnikowi, wiodącym w segmencie funkcjom i stylizacji przypominającej SUV-a, Renault Kwid jest zdecydowanie jednym z najlepszych samochodów typu hatchback w 2016 roku.

Renault Kwid

4. Hyundai Grand i10: Grand i10 ma wysokiej jakości wnętrze, dynamiczny silnik i jest wyposażony w wiele funkcji i zestaw bezpieczeństwa, dzięki czemu znajduje się na liście popularnych hatchbacków w 2016 roku.

Hyundai Grand i10

5. Maruti WagonR: Wysoki chłopiec, który przetrwał oryginalną kolekcję - WagonR nadal jest gorącym faworytem wśród nabywców hatchbacków, wyprzedzając inną, bardziej nowoczesną konkurencję.

Maruti WagonR

6. Suzuki Swift: Swift był pierwszym z większych hatchy, który trafił na rynek i konsekwentnie trafiał na listę 10 najlepszych samochodów, które trzeba mieć w Indiach. Zwinne podwozie, mocne silniki i niezrównana sieć obsługi posprzedażnej sprawiają, że jest to z pewnością popularny wybór.

Maruti Suzuki Swift

7. Hyundai Elite i20: Model i20 odniósł sukces sprzedażowy od momentu wprowadzenia na rynek. Po udoskonaleniu w kolejnych iteracjach, Hyundai Elite i20 ma charakterystyczny design Fluidic 2.0, pełną funkcji kabinę i opcje silnika, które rywalizują z pełnowymiarowymi sedanami. Jest to jeden z najpopularniejszych hatchbacków w 2016 roku.

Hyundai Elite i20

8. Maruti Baleno: Legendarna nazwa została wskrzeszona przez Maruti, aby zwiększyć swoje szanse w wysoce konkurencyjnej bitwie dużych włazów. Baleno jest wyraźnie stylizowany, ma mocny silnik i wystarczająco dużo funkcji, aby fani marki tłumnie przybywali do salonów.

Maruti Baleno

9. Maruti Celerio: Szczery hatch, który jest bardzo praktyczny i wyposażony w najbardziej oszczędny dwucylindrowy silnik wysokoprężny w kraju - Celerio jest z łatwością jednym z najlepszych samochodów typu hatchback w 2016 roku.

Maruti Suzuki Celerio

10. Mahindra KUV100: Raczej unikalnym podejściem do sceny hatchbacków jest Mahindra KUV100. Jego stylistyka SUV-a, praktyczna kabina i elastyczne "sześcioosobowe" siedzenia znalazły wielu zwolenników na rynku indyjskim.

Mahindra KUV100