4nano - Najwyższej klasy powłoki ceramiczne oraz kosmetyki samochodowe

Udostępnij

Firma 4nano powstała łącząc wieloletnie doświadczenie wspólników z branży motoryzacyjnej, chemicznej i budowlanej, dzięki czemu otrzymują Państwo produkty najwyższej jakości, gwarantowanej przez aktywny udział w całym procesie od produkcji aż po przeprowadzane własnoręcznie testy, które oceniają produkt.

Naszym celem jest przygotowanie profesjonalnej ochrony dla wszelkich powierzchni. Szerokie spectrum produktów przeznaczonych do konkretnych zastosowań. To cel jaki przyświecał w tworzeniu linii 4nano. Nowoczesna technologia mikro cząsteczek to co po prostu będzie się sprawdzać na co dzień i będzie ułatwiać życie doprowadzając do tego, że codzienne obowiązki będą łatwymi. Zasada działania produktów jest bardzo prosta, zaś technologia używana w ich produkcji jest nowocześniejsza.

Każda powierzchnia będzie składać się z mikroporów, które wypełnione są brudem, kurzem i innymi niepożądanymi substancjami. Dzięki niewidzialnemu, cienkiemu zabezpieczeniu w nanotechnologii na powierzchni tworzą się igiełki, które będą chronić przed przywieraniem zabrudzeń. Dzięki tej technologii będzie można również skutecznie wydobywać jednocześnie głębie lakieru w samochodzie, ale co ciekawe będzie można także skutecznie zabezpieczyć łazienkę, kuchnie i inne elementy w domu, ochronić elewacje, duże szklane powierzchnie, granity i marmury.

4nano Automotive

Seria, która przeznaczona jest dla osób, które dbają o wygląd samochodu i motocykla. Oferta obejmuje profesjonalne zabezpieczenie lakieru, kokpitu, felg, szyb a także środki czyszczące oraz pielęgnujące.

4nano Home

To seria, która ma sprawdzić się w domu. Dostajemy szeroki wachlarz produktów, które pozwolą na zabezpieczenie i skuteczne czyszczenie kuchni, łazienki, podłóg. Dzięki tym produktom będzie można dbać o kanapę, dywan czy obrus.

Kosmestyki do czyszczenia felg

4nano Yard & Garden

Oferta dla posiadaczy ogrodów, mebli ogrodowych czy działkowiczów. Obecnie oferujemy zabezpieczenie wszelkich powierzchni – zaczynając od elementów drewnianych przez kamienne aż po tkaniny. Zapraszamy po więcej informacji do kompletnej listy produktów.

4nano Industry

Seria dla przemysłu, dzięki której będzie można innowacyjne zabezpieczyć elewację, duże szklane powierzchnie czy powierzchnie kamienne. Znajda tu Państwo wszystkie produkty, dzięki którym biznes będzie łatwiejszy i wydajniejszym. Zachęcamy więc do zapoznania się z tym produktem.

Wyróżnij się

Auto będzie wyglądać rzeczywiście niesamowicie, efekt szklistości, głębi koloru i doskonałe kropelkowanie, to tylko cześć zalet powłok ceramicznych 4nano. To wszystko będzie dodatkowo świetnie funkcjonować wiele lat, dlatego zabezpieczenie będzie utrzymywać się przez długi okres czasu.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Szybsze oraz tańsze mycie będzie ułatwiać pielęgnację. Nie ma ukrytych kosztów, drogich przeglądów, a w przypadku naszych kosmetyków również będzie super wydajność i bezpieczeństwo. To świetne propozycje, z których rzeczywiście powinniśmy być zadowoleni, ponieważ jakość zabezpieczenia pojazdu będzie rzeczywiście wyjątkowa