Aditya Roy Kapoor jest właścicielem BMW serii 5

Udostępnij

Tak bardzo, jak nasi aktorzy są zainteresowani działaniem i wykonywaniem, ta sama miłość może być postrzegana w nich do samochodów. Od Mercedesa do Audi i Jaguar do Porsche, różne wybory samochodów gwiazd można zobaczyć wśród tych luksusowych marek. Jednym z popularnych wyborów i interesów aktorów jest zauważyć w samochodach BMW w Indiach.

Aditya roy kapoor w swoim samochodzie

Dobrze znany ze swojego aktorstwa i wydajności, Aditya Roy Kapoor jest również bardzo popularny ze względu na jego zainteresowanie samochodami. Jest on znanym entuzjastą samochodów celebrytów i niedawno kupił BMW serii 5. Niemiecki producent świętował wielki sukces tego modelu i od czasu do czasu aktualizuje go. Jedną z unikalnych cech BMW serii 5 jest jego dostępność w różnych wariantach diesla. Chociaż istnieje wiele modeli samochodów BMW w Indiach, ale jest to jedna szczególna marka, której silnik ma różne warianty oleju napędowego.

Wszystkie silniki wyposażone są w technologię BMW TwinPower Turbo dla zwiększenia wydajności i mocy. Nazwy tych trzech silników to 530d, 525d i 520d, które mają bezpośredni wtrysk Common Rail (CRDi) i turbosprężarki o zmiennej geometrii (VGT). Zapewnia to nieskazitelną transmisję, lepszą oszczędność paliwa i pomaga w bezbłędnej zmianie biegów. Model wyposażony jest w 8-biegową sportową automatyczną skrzynię biegów, która posiada tempomat. Warianty 525d i 520d BMW serii 5 wyposażone są w 6-cylindrowy silnik o pojemności 2,0 litrów, który generuje maksymalną moc wyjściową 218 KM przy 4400 obr. Z drugiej strony, 530d wariant ma 3,0 litra, 6-cylindrowy silnik, który ma maksymalną moc 258 KM przy 4000 rpm.

bmw 5

Te samochody BMW w Indiach są dość znane ze swojego przyspieszenia i może naruszyć do prędkości 100 kmph w mniej niż 6 sekund. Maksymalna prędkość tego modelu niemieckiego giganta produkcyjnego jest 250 kmph i daje przebieg 14,69 kmpl.

Dla celów rozrywkowych, Seria 5 pochodzi z 6-DVD changer systemu, który ma Harman Kardon systemu muzycznego. Posiada on technologię dźwięku przestrzennego, a także łączność Bluetooth i USB. System audio jest wyposażony w elementy sterujące z tyłu, BMW Live, wyświetlacz head-up oraz iDrive z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 16,5 cm. Różni dealerzy samochodów BMW w Indiach oferują rozszerzone akcesoria muzyczne dla miłośników muzyki.

Te modele BMW są dostępne w 9 różnych kolorach. Mówiąc o wyglądzie, tylne szyby boczne posiadają szyberdach z funkcją uchylania/przesuwania oraz rolety przeciwsłoneczne. Pojazd posiada dodatkowe linie konturowe otaczające kratę nerek BMW, nowe dolne wloty powietrza, zmienione lampy tylne, przednie lampy przeciwmgielne z dodatkiem chromu, dodatkowe załamanie na tylnym zderzaku i nowe stopy.

Ten luksusowy sedan dodaje stylu, komfortu i bogactwa do Twojej jazdy i jest powodem, dla którego ten model jest jednym z ulubionych samochodów celebrytów. Czytaj dalej na: http://orlenwir.pl