Akcesoria do Hyundai Creta

Udostępnij

Samochody Hyundai w Indiach odniosły ogromny sukces. Producent samochodów rozwijał się skokowo od momentu wejścia do kraju ponad dekadę temu. Nie tylko wygrał bitwę koreańskich marek samochodowych na rynku indyjskim, ale także ukradł marsz innym, dobrze ugruntowanym konkurentom.

Hyundai creta

Indyjski numer 2 odnotował znaczny wzrost zamówień od czasu wprowadzenia na rynek kompaktowego SUV-a - Creta. Szybko zdobył on pierwsze miejsce w segmencie. Producent trzyma rękę na pulsie nabywców samochodów, a ogromna gama dostępnych akcesoriów Hyundai Creta jest tego świadectwem.

Chromowany pakiet ozdobny stał się hitem wśród nabywców samochodów Hyundai w Indiach, a producent wprowadził go również dla modelu Creta. Obejmuje on chromowane obwódki i aplikacje dla różnych świateł zewnętrznych, w tym reflektorów i tylnych świateł, a także świateł przeciwmgielnych.

Stopy to świetny sposób na poprawę wyglądu samochodu. Stopy OEM w akcesoriach Hyundai Creta zawstydzają wszystkie oprócz najdroższych opcji na rynku wtórnym swoim dobrym wyglądem i są świetnym VFM do rozruchu!

Światła do jazdy dziennej są ważnym elementem bezpieczeństwa, dlatego należy je odpowiednio zamontować, aby zapewnić bezpieczeństwo pasażerów. Opcje OEM dostępne dla samochodów Hyundai w Indiach są zaprojektowane specjalnie dla tego konkretnego modelu, dzięki czemu nie tylko świetnie wyglądają i działają, ale także zachowują gwarancję samochodu.

Systemy wspomagania parkowania są ogromną pomocą w przypadku kompaktowych SUV-ów, a system kamery cofania przenosi system oparty na czujnikach OEM na wyższy poziom. Dzięki wszechwidzącej kamerze przesyłającej obraz z tyłu prosto do wewnętrznego lusterka wstecznego, masz oczy tam, gdzie ich potrzebujesz, przez cały czas.

Ochrona wspaniałego wyglądu Creta, aby zapewnić, że pozostanie nieskazitelny nawet po latach, jest łatwa dzięki zabiegom ochrony lakieru i rdzy dostępnym u zaprzyjaźnionego dealera Hyundai.

Samochody Hyundai w Indiach zyskały reputację liderów segmentu dzięki świetnym projektom, które są połączone z doskonałymi pakietami układów napędowych i wspierane przez znakomite wsparcie producenta bez względu na to, w której części kraju się znajdujesz. Nic więc dziwnego, że w ciągu ostatnich kilku lat producent zmniejszył dystans dzielący go od lidera rynku.