Akcesoria samochodowe dla nowych kierowców

Udostępnij

Wraz z rosnącą liczbą osób, które po raz pierwszy kupują samochód w Indiach, ulice rzeczywiście stają się młodsze niż kiedykolwiek wcześniej. Bez względu na to, jaki samochód został zakupiony, po prostu nie ma mowy o tym, że faza własności rozpoczyna się dopiero wtedy, gdy sprawisz, że samochód będzie Twój. Dodanie tych indywidualnych akcentów jest doskonałym sposobem, aby powiedzieć sobie i każdemu innemu, kto przychodzi na samochód, że jest twój i tylko twój.

Akcesoria samochodowe dla nowych kierowców

Świat akcesoriów samochodowych dla nowych kierowców jest prawie nieskończony. Jeden może dosłownie max out ich karty kredytowe, opróżnić ich portfel, ich konto bankowe i nadal nie być zrobione. Na szczęście, nie ma prawdziwej potrzeby, aby to zrobić, a opcje poniżej powinny być wyposażone w podstawowe elementy w krótkim czasie, z hitem na portfelu utrzymane do minimum.

    Biorąc pod uwagę warunki panujące na ulicy, większość samochodów w Indiach ma tendencję do padania ofiarą rys i wgnieceń w krótkim czasie. Na szczęście istnieją sposoby, aby chronić swoje cenne koła przed uszkodzeniem i te zakres od folii ochronnych farby do specjalnych zabiegów, które powinny zachować swój lakier błyszczący jak nowy. Podczas gdy ciemne barwy wszelkiego rodzaju zostały zakazane przez szanowny Sąd Najwyższy, można uzyskać przezroczysty jeden na przedniej szybie, co pomogłoby utrzymać szkodliwe słońce z deski rozdzielczej i oczu. Maty odporne na warunki atmosferyczne nie tylko utrzymują brud z samochodu, ale również chronią oryginalne, oparte na tkaninie maty, które zostały zamontowane przez producenta. To czyni je jednym z obowiązkowych akcesoriów samochodowych dla nowych kierowców. Czujniki parkowania tyłem i systemy kamer to ogromne dobrodziejstwo dla nowych kierowców, którzy dopiero uczą się, jak najbezpieczniej cofać, gdy zajdzie taka potrzeba. Można nawet uzyskać większe lusterko wsteczne zamontowane w centrum kabiny na szczycie OEM, aby uzyskać wyraźniejszy widok i zminimalizować martwe punkty podczas jazdy. Większość nowych samochodów w Indiach mają tendencję do pochodzą z jednym klaksonem, zwłaszcza niższe w dół segmentu cenowego. Podwójna konfiguracja klaksonu jest ogromnym dobrodziejstwem w ostrzeganiu tych paskudnych lane-hoggers, aby zejść z drogi. Upewnij się jednak, że są one zgodne z prawem. Podczas gdy skórzana tapicerka sprawia, że dla klasycznego oświadczenia, gustownie wykonane art-leather jest bardziej praktyczna opcja na przekształcenie kabiny samochodu. Chroni ona również oryginalne, firmowe wyposażenie przed zabrudzeniem.

Następnie są rzeczy, takie jak zaawansowane systemy stereo, lepsze opony i snazzier felgi. Ulepszenia w oświetleniu, bobki i bity wydajności, i tak dalej. Jak wspomniano na początku, wszechświat akcesoriów jest niemal nieograniczony. Wybierz więc mądrze, abyś nie cieszył się z bycia spłukanym kierowcą!