Audi - MMI Touch

Udostępnij

Audi MMI touch screen system lub Audi Multi Media Interface to system multimedialny z interfejsem użytkownika w samochodzie. Został on opracowany przez samo Audi. Pierwsze użycie tego systemu odbyło się w 2001 roku na Frankfurt Motor Show. Obecnie ta nowa technologia motoryzacyjna jest wykorzystywana we wszystkich najnowszych samochodach wprowadzanych przez Audi.

Audi - mmi touch

Audi Multi Media Interface składa się z pojedynczego zintegrowanego interfejsu, który kontroluje różne części i funkcje samochodu lub silnika samochodowego. Posiada port terminala i ekran wyświetlacza, aby zobaczyć i kontrolować interfejs ręcznie.

Ponieważ obsługuje wiele części, takich jak komponenty elektroniczne, części rozrywkowe, które składa się z zarządzania ruchem drogowym, zmieniarka CD, tuner radiowy i informacje dla kierowcy do konfiguracji samochodu i zużycia paliwa. Ale w zależności od modelu samochodu, wszystkie funkcje mogą nie być dostępne dla wszystkich samochodów wprowadzonych przez Audi.

Audi Multi Media Interface znacznie się poprawił w ciągu tych wszystkich lat. Najnowsze wprowadzenie systemów nawigacji sprawiło, że stał się on bardziej innowacyjny. Sterowanie elementami rozrywki wraz z systemem wyświetlania i informacji o samochodzie uczyniło go jeszcze bardziej użytecznym. Najnowsze wersje zostały ulepszone, aby zadowolić klientów i zapewnić lepsze wrażenia z ich samochodów Audi w Indiach.

Audi MMI ekran dotykowy, jest panel, który jest używany do kontroli większości funkcji. Jest on zaprojektowany w taki sposób, że kierowca może bez wysiłku znaleźć przyciski i obsługiwać go. Ta technologia samochodowa nie występuje w żadnej z konkurencyjnych firm samochodowych i sprawia, że Audi jest wyjątkowe.

Kiedy każda nowa technologia jest wprowadzana, tutaj jest Audi MMI ekran dotykowy, krytyka przyjść do światła, jak również. W tym przypadku również, choć jest on przyjazny dla użytkownika, może być nieco trudny w obsłudze podczas jazdy. Prowadzone są badania mające na celu rozwiązanie tego problemu. Mapa nawigacyjna może być trudna do otwarcia podczas jazdy dla kierowcy. Ponadto, nie wszystkie funkcje można znaleźć we wszystkich najnowszych seriach samochodów. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobra technologia, którą warto wprowadzić do samochodów, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas jazdy oraz łatwą obsługę map i innych elementów rozrywki.