Bipasha Basus Porsche Cayenne

Udostępnij

Bipasha Basu, urocza dziewczyna Bollywoodu, może być już po drugiej stronie 40-tki, ale pozostaje tak samo piękna jak w momencie swojego debiutu. Zdobyła wiele wyróżnień za swoje występy w horrorach i thrillerach. Zaliczana do najlepiej opłacanych aktorek w Bollywood, Bipasha Basu nadal gra w filmach, które tylko zwiększą jej wartość netto.

Bipasha Basu i porsche cayenne

Jedną z rzeczy, która wiąże się z płaceniem dużych pieniędzy w przemyśle filmowym jest to, że jesteś narażony na lepsze rzeczy w życiu i naprawdę zaczynasz doświadczać ich w najlepszy możliwy sposób. Panna Basu, dzięki swojej dobrej passie w branży, była w lepszej niż zwykle pozycji, aby tego doświadczyć, a jej kolekcja samochodów jest tego najlepszym przykładem.

Porsche Cayenne, kiedy po raz pierwszy zadebiutowało, rozgniewało purystów marki na całym świecie. Oto jedna z najbardziej kultowych marek samochodów sportowych na świecie mówiła o popełnianiu świętokradztwa. SUV-y w tamtych czasach były znane jako przerośnięte, powolne kawałki metalu i szkła. Daleko im było do wyczynowych maszyn z tylnym silnikiem i układem bokserów, które były opakowane w zgrabne nadwozie, które już na pierwszy rzut oka oznaczało czystą przyjemność z jazdy. Ale Porsche było pewne, że coś osiągnęło i okazało się, że miało rację. Cayenne stał się najpopularniejszym modelem w ofercie firmy i nadal wyprzedaje każdy inny samochód w historii marki.

Ogromna prezencja na drodze, a następnie nienaganne maniery na drodze w jednym całkowicie luksusowym i zdolnym pakiecie to świetny sposób na opisanie Porsche Cayenne. 300 koni mechanicznych w najniższym punkcie drabiny osiągów, czas poniżej 8 sekund na pokonanie dystansu od zera do setki pięknie łączą się z prędkością maksymalną 230 km/h i luksusowym, wszędzie dostępnym rydwanem bogów.

Fani po prostu nie mogą mieć dość swojego ulubionego SUV-a, co nie przeszkadza również pannie Bipashy Basu. Oczekuje się, że uznana aktorka uświetni srebrny ekran, odgrywając swoją rolę w czwartej części hitu kasowego "Raaz". Wraz z Raaz 4, aktorka ma również zagrać kluczową rolę w kolejnej odsłonie komediowej franczyzy filmowej - No Entry. W filmie zatytułowanym "No Entry Mein Entry" po raz kolejny w tym roku pojawi się w parze z Salmanem Khanem.