Bliższe spojrzenie na gamę akcesoriów Tata Nano Genx

Udostępnij

Tata Nano rozpoczął się jako wielka obietnica; bycia odpowiedzią na typową indyjską rodzinę składającą się z męża i żony, z dwójką dzieci w ręku, wszyscy siedzą niepewnie, gdy dzielą ulice na skuterze lub motocyklu klasy ekonomicznej. Słaby marketing i słabe postrzeganie rynku sprawiły, że popyt nie był tak duży, jak oczekiwano, gdy samochód został przedstawiony masom. Obecnie mamy jednak rok 2015 i od tych pierwszych, słabych kroków upłynęło sporo czasu. Tata Motors niestrudzenie poświęca czas i środki na doskonalenie malutkiego hatcha i Tata Nano dziś w swoim awatarze GenX jest wysoce rozwiniętym samochodem.

Mata podłogowa Tata nano genx

Aby jeszcze bardziej zachęcić klientów, w każdym salonie dostępna jest pełna sekcja akcesoriów Tata Nano GenX. Nabywcy mogą teraz dostosować i spersonalizować swój samochód bezpośrednio u dealera. Co więcej, jako produkty autoryzowane przez firmę, jakość jest zapewniona, w przeciwieństwie do niektórych akcesoriów dostępnych na wolnym rynku. Przyjrzyjmy się więc bliżej niektórym z najważniejszych elementów tej gamy:

Alufelgi to świetny sposób na poprawienie wyglądu samochodu. Te dostępne oficjalnie dla Tata Nano mają wzór typu Y, który pasuje do charakteru samochodu do T.

Chlapacze błota dostępne w katalogu akcesoriów Tata Nano GenX są kolejnym trafnym elementem, na który warto się zdecydować. Specjalnie zaprojektowane z myślą o samochodzie, fartuchy przeciwbłotne powinny przejść długą drogę w utrzymaniu bezpiecznych desek rozdzielczych i ludzi jadących/jeżdżących z tyłu, bez błota!

Osłona nadwozia to znowu coś w rodzaju niezbędnego akcesorium. Nie tylko chroni samochód przed ciekawskimi spojrzeniami, ale także chroni przed czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu lakier pozostaje błyszczący przez wiele lat.

Wewnątrz, pokrowce na siedzenia to świetna rzecz, którą warto mieć. Oficjalny katalog akcesoriów do Tata Nano GenX ma kilka snazzy projektów i przejść długą drogę w perking rzeczy wewnątrz samochodu.

Maty podłogowe też są obowiązkową opcją w samochodzie. Biorąc pod uwagę nasze zakurzone środowisko, dodatkowe maty podłogowe chronią wykładzinę i utrzymują ją przed niepotrzebnym zabrudzeniem.

Posiadanie zestawu zdalnego centralnego zamka dla samochodu jest jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby chronić go przed elementami przestępczymi. Pieniądze zainwestowane, więcej niż czyni w spokoju umysłu oferowane przez lata własności.

Więc to był szybki round up kluczowych akcesoriów, które można uzyskać dla Twojego Tata Nano. Więc uderzaj w komentarze poniżej i powiedz nam, które z nich masz dla siebie?