Buick Skylark: samochód dla celebrytów

Udostępnij

Niezależnie od tego, czy weźmiemy pod uwagę serię filmów Rohita Shetty'ego Golmaal, Singham, Fast and Furious czy jakikolwiek inny film z Hollywood, jest całkiem oczywiste, że samochody zajmują teraz szczególne miejsce. Wyobraź sobie film Szybcy i wściekli bez samochodów, nie możesz sobie tego nawet wyobrazić, prawda? A co z filmem Don - 2 bez Shah Rukh Khana prowadzącego Alfa Romeo Mito? Wygląda na to, że czegoś tu brakuje. Teraz porozmawiamy o jednym z takich samochodów celebrytów, który znalazł swoje miejsce w hitowym filmie - Zindagi Na Milegi Dobara. Tak, to Buick Skylark.

Buick skylark: samochód dla celebrytów

Samochody Buick Skylark były kilkakrotnie widziane w filmach. Jeśli nie jesteś świadomy Buicka Skylark lub jego cech, to ten artykuł wypełni tę lukę. Buick Skylark jest podstawowym samochodem osobowym i jest produkowany przez General Motors "Buick podziału. Samochód pozostał na rynku motoryzacyjnym przez około 46 lat i w tym długim okresie czasu, przeszedł kilka zmian w jego konstrukcji, części technicznych i wyposażenia.

Jak wspomniano wcześniej, samochody Buick Skylark były stałym uczestnikiem filmów i seriali telewizyjnych. W Zindagi Na Milegi Dobara, trzech kumpli (którzy byli również głównymi aktorami) podróżowało po Europie w tym modelu. Samochód doskonale zsynchronizował się z postaciami.

Buick Skylark pojawił się po raz pierwszy w 1953 roku i ponownie w 1961 roku. W tym czasie, samochód był dość podstawowy. Następnie model przeszedł gruntowną metamorfozę. Silniki stosowane w tym modelu miały moc od 180 do 300 KM. W miarę upływu czasu, silniki stawały się coraz bardziej unowocześnione i wiele razy, niewiele ulepszeń było robionych do jego specyfikacji technicznej. W końcu, w 1972 roku, era wydajności dla samochodu była skończona. Obecnie, te samochody gwiazd są głównie widziane w filmach, aby zbałamucić publiczność.