California Scents – nowe zapachy

Udostępnij

California Scents to jeden z największych na świecie producentów wysokiej klasy odświeżaczy powietrza. Produkty firmy California Scents znane i cenione są ze względu na wykorzystywanie w nich naturalnych składników pozwalających na uzyskiwanie wyjątkowo przyjemnych i intensywnych zapachów, które potrafią się utrzymywać przez okres od jednego do dwóch miesięcy.

W przeciągu wielu lat działania firmy California Scents znacznie poszerzył się jej asortyment, także pod względem formy, w jakiej oferowane są zapachy samochodowe, podstawa oferty California Scents. W chwili obecnej odświeżacze powietrza można kupować w postaci puszek celulozowych i żelowych, wkładów na kartki wentylacyjne, jak również bardziej klasycznych klipsów i zawieszek.

Puszki California Scents – Fresh Linen

Odświeżacze California Scents w formie puszek o wadze 42g są szczególnie popularne. W produkcie California Scents w formie puszeczki znajdziemy trzy kawałki drewna cedrowego zanurzonego w specjalnych olejkach aromatycznych. Zapach Fresh Linen jest świeży i delikatny, ale potrafi się utrzymywać nawet przez 60 dni. Warto jest z niego korzystać w lecie, ponieważ najlepiej sprawdza siew warunkach, kiedy temperatura nie spada poniżej 8 stopni Celsjusza. Co istotne, 60 dni to nie bariera jego wykorzystania. Po tym okresie można spokojnie go obrócić i postawić na przykład w szafie, gdzie będzie się wciąż dobrze sprawdzał.

Z zapachu Fresh Linen można korzystać w samochodzie, ale świetnie sprawdza się także w sklepach, biurach i łazienkach.

Melon Mango

Melon mango to połączenie dwóch intensywnie pachnących owoców. Można znaleźć bardzo różne proporcje tego zapachu, dzięki czemu możliwe jest jego dobre dobranie do własnych upodobań. Najlepiej sprawdza się tam, gdzie potrzebna jest wyjątkowo intensywna zmiana zapachu na coś świeższego i to przez dłuższy czas. Najlepszym przykładem jest tutaj samochód, ale dobrze jest z niego korzystać także przestrzeniach publicznych.

Zawieszki samochodowe

Pojemniczek zapachowy kryje w sobie kawałeczki drzewa cedrowego nasączone olejkami aromatycznymi. Wszystkie elementy są tutaj w pełni naturalne i tym samym przyjazne dla środowiska. Po wyrzuceniu produkt ulegnie biodegradacji.

Korzystanie z niego jest bardzo proste. Wystarczy tylko wyjąć pojemniczek z opakowania i umieścić go w dowolnym miejscu, nawet niespecjalnie eksponowanym, by zapach unosił się przez okres do dwóch miesięcy, a po tym czasie można uzyskać jeszcze kilka dodatkowych tygodni poprzez obrócenie pojemnika.

Veri Berry

Veri berry to zapach jeżyn prezentowany w wielu różnych odcieniach. Jest to zapach świeży, ale jednocześnie bardzo wyrazisty, więc należy wybierać go ostrożnie. Podobnie jak inne produkty z tej linii, w pojemniczku znajdziemy trzy nasączone olejkami eterycznymi kawałki drzewa cedrowego, które swój zapach będą oddawały przez okres około ośmiu tygodni. Po obróceniu pojemniczka zapach będzie się jeszcze utrzymywał. Kostkę zapachową można ustawić w dowolnym miejscu pomieszczenia lub schować w kabinie samochodu.