Chemical Guys

Udostępnij

Chemical Guys to jeden z producentów, który ma bardzo szeroki zakres oferowanych produktów. Firma kieruje się zasadą, że najwyższa jakość produktów powinna być zachowana przy atrakcyjności cen. Proste i czytelne opakowania to znaki rozpoznawcze tej marki. W ofercie znajdziemy szampony samochodowe, chemię czyszczącą, woski naturalne, syntetyczne czy akcesoria oraz zapachy do samochodu.

Przykładowe produkty firmy Chemical Guys

Chemical Guys Stripper Suds Car Shampoo

To propozycja dla niektórych już legendarna, która ma wyjątkowy zapach. Szampon z neutralnym pH jest oczywiście w pełni bezpieczny dla wosków oraz powłok. Może być także aplikowanych jako piana z użyciem pianownicy.

Chemical Guys Dual Purpose Detailing Brush

Uniwersalna dwustronna szczotka pozwoli na czyszczenie miejsc, które są trudno dostępne. Wykonana jest z wysokiej jakości polipropylenu, nie pęka i może przez długi czas świetnie służyć. Doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi miejscami, gdzie brud będzie trudno usunąć. Może być używana do elementów zewnętrznych jak i wewnętrznych. Można dzięki niej usuwać kurz, brud, okruchy czy resztki z włosów.

Chemical Guys New Car Smell Premium Air Freshener

Chemical Guys New Car Smell Air Freshener & Odor Eliminator to skoncentrowany I niezwykle długo działający odświeżacz powietrza, który będzie miał naturalne enzymy w składzie. Będzie na długi zostawiał doskonały zapach. Ceniony wśród specjalistów. Zawarte tam substancje będą skutecznie usuwać złą woń i zmniejsza przyszłe jej osadzanie się.

Pasta polerska Chemical Guys

Chemical Guys Microfiber Polishing Pad

To pad polerski z mikrofibry do pracy na maszynach Dual Action Mikrofibra, umieszczony na miękkiej gąbce, co będzie dawało świetną elastyczność w czasie przejazdów przez obłości na lakierze.

Chemical Guys Maxi Suds

Maxi Sudds II to świetnie pieniący się szampon do mycia samochodów. Doskonała formuła w składzie której pojawiają się zmiękczające wodę cząstki, które pozwolą na stosowanie szamponu w słoneczny dzień. Usuwać będzie średnie i silne zabrudzenia środowiskowe. Produkt jest biordegradowalny. Jednak nakrętka będzie wystarczać na pięć litrów wody. Można używać go z pianownicą.

Chemical Guys Lava Luminous Glow Infusion

Chemical Guys Lava Luminous Glow Infusion to zupełnie nowa propozycja, jeśli chodzi o woski I sealanty. Po miesiącach trudnej pracy firma przygotowała wyjątkową mieszankę, która zmieni odbiór lakieru na samochodzie. Dzięki niemu będzie można uzyskać o krok wyższą głębię koloru. Dzięki badaniom nad obiorem barw przez człowieka i odbiciem światła można tworzyć produkty, które będą skutecznie wzmacniać wizualny odbiór powierzchni lakierowanych. Lava to wyjątkowa trwałość. Wytrzymuje najbardziej trudne warunki.

Chemical Guys 50/50 Limited Concours

50/50 limited Concours to połączenie najlepszych produktów, ręczna produkcja, w której mamy ponad 50% czystej carnauby, pozwala to woskowi być nazwanym Concours. Dodatkowo pojawiają się tam również olejki z kokosu, słonecznika oraz propolis, co będzie gwarantować produkt najwyższej jakości. Przeznaczony jest do wszystkich typów lakierów. Efekty są wyjątkowe, a pięknie oddana głębia koloru zachwyca.