Deepika Padukone i jej samochód Audi

Udostępnij

Celebryci mają pewne zamiłowanie do super samochodów i luksusowych modeli. Jeśli chodzi o gwiazdy Bollywood, ich szał jest jeszcze większy. Większość celebrytów popiera popularne marki i ich modele. Ponadto, kupują luksusowe samochody i sprowadzają je z innych krajów. Luksusowe samochody są wizualną rozkoszą, więc kiedy szczupła lass Deepika Padukone wyłoniła się ze swojego nowego Audi A8. Samochody Audi w Indiach stały się niezwykle popularne ze względu na ich wyjątkowe cechy, jak również wspaniały wygląd. Oszałamiające Audi A8 pasuje do klasy czołowej piękności Bollywood i pokazuje jej miłość do samochodów Audi. Ponieważ A8 wzbogaca kolekcję samochodów Deepiki Padukone, oto spojrzenie na ten piękny samochód.

Deepika Padukone i jej samochód Audi

Audi A8 jest napędzane przez silnik o pojemności 3993 cm3, który może wygenerować maksymalną moc 429,12 KM w tempie od 5100 do 6000 obr. Maksymalny moment obrotowy samochodu wynosi 600 Nm w zakresie od 1500 do 5000 obr/min. Promień skrętu dla samochodu wynosi 6,35 metra. Silnik Audi A8 jest napędzany ośmioma cylindrami i jest wyposażony w napęd AWD. Moc jest wysyłana do kół za pośrednictwem ośmiobiegowej skrzyni biegów. Pojemność zbiornika paliwa w samochodzie wynosi 82 litry, co jest dość dużą wartością jak na sedana. Całkowita objętość ładunkowa sedana wynosi 520 litrów, co oznacza, że jest on dość pojemny.

Samochody Audi w Indiach są bardziej popularne niż prawie wszystkie inne marki. Deepika Padukone od dawna jest związana z Audi i jego luksusowymi samochodami. Kilka lat wstecz, Deepika Padukone była związana z wprowadzeniem Audi A7 i RS5 w Indiach. Jest dumną posiadaczką Audi Q7. Ona spopularyzowała samochody Audi w Indiach, i wygląda na promowanie marki, aby wziąć go na nowe wyżyny. Niewątpliwie, A8 jest godnym dodatkiem do listy samochodów celebrytów w Indiach.