Długoterminowa ewolucja

Udostępnij

Technologia rozwija się w tempie znacznie szybszym niż jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić. Z tylko trochę czasu minęło do wprowadzenia widma 3G , następna generacja technologii w scenariuszu komunikacji bezprzewodowej został uruchomiony , który idzie przez nazwę Long Term Evolution (LTE) lub 4G Technology , a z tej nowej technologii , życie stało się prostsze . Był czas, kiedy musieliśmy polegać na tych powolnych połączeń Dial-Up prędkości do korzystania z Internetu. Trzeba było czekać na załadowanie się strony internetowej. Ładowanie map GPS z tych połączeń zajęłoby znacznie więcej czasu niż zajęłoby dotarcie do celu, pytając ludzi wokół.

Ewolucja długoterminowa

Technologia LTE jest jedną z najbardziej zaawansowanych funkcji, jakie Audi wprowadziło ostatnio do swojego samochodu. Z tej nowej funkcji, można mieć prędkość 7 razy, że co oni kiedyś osiągnąć w widmie 3G podczas pobierania map GPS, lub przeważającej do takich innych funkcji technologii bezprzewodowej. Ta szybsza technologia pozwala osobie korzystać z setek korzyści za naciśnięciem przycisku, i że zbyt bez uzyskania opóźnienia w usłudze.

Nowoczesna technologia LTE zmieniła sposób, w jaki ludzie korzystają z usług Google na drodze. Teraz mogą łatwo wyświetlić swój ekran bez napotykania żadnych opóźnień dzięki wysokiej prędkości łączności. Oprócz tych podstawowych funkcji, mogą uzyskać informacje o różnych przystankach, których szukają, bez konieczności zapamiętywania specjalnych komend dla tego samego dzięki poprawie technologii rozpoznawania mowy, która była wynikiem technologii bezprzewodowej 4G.

Oprócz wyżej wymienionych funkcji, oprogramowanie samochodu może być aktualizowana w mgnieniu oka ze względu na wysoką prędkość połączenia z serwerem. W sumie, to Long Term Evolution (LTE) przyniósł bardzo oczekiwaną ewolucję na rynku, i wezwał do tysięcy innych korzyści do pracy z nim. Technologia ta, choć uruchomiony w garstce samochodów tylko na razie, jest coraz uwagę ludzi na całym świecie. Te dni nie są daleko, kiedy każdy będzie miał taką technologię pre-equipped w swoim pojeździe, i byłby w stanie połączyć cały świat, nie napotykając żadnego rodzaju opóźnienia. Stąd, przyszłość, że wszyscy czekali na przyszedł do nas, dzięki czemu nasze życie łatwiejsze.