Gwiazda Dhoom John Abharam posiada czarne Audi Q3

Udostępnij

Bollywoodzki gwiazdor i ambasador maratonu w Bombaju, John Abraham, znany jest z tego, że jest fanem motoryzacji. Jego miłość do kół jest dość dobrze znana i przez lata zgromadził w swoim garażu dość eklektyczną gamę samochodów i rowerów. Niektórzy twierdzą, że kolekcja Johna należy do najwyżej ocenianych samochodów celebrytów w Indiach.

Gwiazda Dhoom John Abharam posiada czarne Audi Q3

Samochody Audi w Indiach cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób związanych z przemysłem filmowym. Od SUV-ów po sedany i samochody sportowe, czteropierścieniowe logo jest dość popularne w Bollywood. Silna stylizacja marki, zaawansowane technologicznie podstawy, podpis Quattro system napędu na wszystkie koła, bogate wnętrza wraz z fantastyczną jazdą i charakterystyką prowadzenia były odpowiedzialne za tę popularność.

Audi Q3, na przykład, zdążyło zrobić furorę od czasu swojej premiery w 2012 roku. W tamtym czasie John używał już większego, pełnowymiarowego Q7 i uważał, że Q3 to świetny zakup. Nie myślał jednak o zmniejszeniu rozmiaru samochodu. Q3 miał raczej na myśli kogoś bardzo mu bliskiego - swoją szwagierkę Ancę.

John zakochał się w tym, że mniejszy Q był w sam raz dla potrzeb motoryzacyjnych jego szwagierki. Pod maską miał mocny, turbodoładowany silnik Diesla, który był również wystarczająco oszczędny, jeśli chodzi o zużycie paliwa. Kabina była równie dobrze wyposażona i luksusowo tapicerowana, jak w przypadku innych rodzeństw. Ponadto, Q3 był jedynym SUV-em w swojej klasie, który posiadał pełny napęd na wszystkie koła, dzięki charakterystycznej dla Audi technologii Quattro. Wszystko to oznaczało, że w kolekcji samochodów Johna Abrahama pojawił się kolejny samochód Audi.

Od tego czasu Audi podarowało samochodowi serię aktualizacji, jeśli chodzi o cechy kabiny i stylizację zewnętrzną. Dziś Audi Q3 otrzymuje najnowszą generację systemu nawigacji MMI (Multimedia Interface), który posiada zaawansowaną funkcję poleceń głosowych, która jest gotowa do pomocy i wsparcia kierowcy w najlepszy możliwy sposób. Samochód otrzymał również nowy, panoramiczny szyberdach, który otwiera przed pasażerami świat zapierających dech w piersiach widoków. Do tego dochodzą inne smakołyki, takie jak system Audi Drive Select, który oferuje najlepszy stan pracy silnika i innych parametrów elektromechanicznych, aby zapewnić niezapomnianą jazdę za każdym razem. Q3 otrzymuje również nowe reflektory oparte na technologii LED i dynamiczne kierunkowskazy z tyłu, które nie tylko stanowią wizualną deklarację, ale również oferują optymalny poziom wydajności. Podsumowując, jest to jedna z najlepszych ofert w segmencie i zgodna z najwyższymi tradycjami marki, którą Q3 reprezentuje.