Honda Accord Hybrid

Udostępnij

Samochody Honda w Indiach zyskały popularność dzięki ich nienagannej wydajności, a także stylowemu wyglądowi. Zwłaszcza sedany tej marki były wyraźnymi zwycięzcami w swoich segmentach. Jednym z najlepszych samochodów Honda w Indiach jest Accord, który jest sedanem. Samochody hybrydowe są nową koncepcją i powoli populacja Indii jest coraz bardziej na bieżąco z takimi samochodami. Istnieje pewien szum o paliwooszczędnych samochodów w Indiach i takich samochodów, które są zauważane w pierwszej kolejności. Nie tylko to, zielone samochody w Indiach są również zyskuje popularność, ponieważ powodują one znacznie mniej zanieczyszczeń. Honda Accord Hybrid jest jednym z takich samochodów, które mogą być następną wielką rzeczą i zdolne do prześcigania rywali w krótkim okresie czasu.

Honda accord hybrid

Honda Accord Hybrid jest wyposażona w wiele funkcji i specyfikacji, które sprawiają, że wyprzedza swoich najbliższych konkurentów. Jest napędzany przez 1993 cc I-4 silnika, który jest w stanie wygenerować 141 KM przy 6200 rpm. Moment obrotowy generowany przez maszynę wynosi 165 Nm przy zmniejszonej prędkości obrotowej od 3500 do 6000 obr/min. Moc dociera na koła z pomocą elektroniczno-ciągle zmiennej skrzyni biegów (E-CVT). Łączna moc systemowa Hondy Accord Hybrid wynosi prawie 196 KM, co sprawia, że autu nigdy nie brakuje ognia, gdy tego wymaga. Dealerzy Hondy w Indiach chętnie wprowadzą ten model do swoich salonów w związku z dużym popytem na ten wariant. Samochód ma pojemność zbiornika paliwa prawie 60 litrów, co jest dość standardem dla samochodów hybrydowych.

Samochód jest dostarczany w obfitości ze wszystkimi standardowymi funkcjami, takimi jak napęd na przednie koła (FWD), ABS i kontrola trakcji układu napędowego, elektroniczny system stabilizacji i przednie wentylowane hamulce tarczowe, aby wymienić tylko kilka. Oprócz tych, niektóre state-of-the-art funkcje, takie jak hamulce tarczowe na cztery koła i niezależne wielowahaczowe tylne zawieszenie. Wszystkie te cechy sprawiły, że nowa Honda City jest wspaniałym sedanem. Samochody Honda w Indiach zawsze były popularne wśród miłośników samochodów. Dodając ten model do listy swoich samochodów hybrydowych, Honda wydaje się brać je na następny poziom wkrótce.