Imran Khans Coupe In Delhi Belly - Hyundai Santro

Udostępnij

Mnóstwo dramatu, szczypta emocji i mnóstwo akcji zawsze były odwieczną częścią filmów Bollywood i zostało udowodnione raz po raz, że filmy akcji są niekompletne bez pokazania samochodów, pościgów i sekwencji wokół nich. Istnieją filmy, które pochodzą z dużą zróżnicowaną listę krzykliwe samochody oszałamiające, a następnie są filmy, zupełnie przeciwnie, gdzie aktorzy są pokazane jazdy non-flashy samochody. Jednym z takich filmów jest Delhi Belly Imrana Khana, gdzie był widziany jako kierowca Hyundai Santro. Ten samochód został nazwany jako model "chleb i masło" dla Hyundaia, ale nie każdy wie, że jest to samochód, który stale dąży do zapewnienia wydajności, jakości, jak również ceny.

Imran Khan w delhi belly

Hyundai sprytnie włożył wszystkie swoje wysiłki, aby wydobyć najlepsze specyfikacje i te specyfikacje sprawiają, że pojazd jest jednym z najlepszych w całym segmencie. Kiedy Imran Khan prowadził Hyundai Santro w Delhi Belly, było prawie pewne, że samochody Hyundai w Indiach nigdy nie stracą swojego uroku. Charyzmatyczny aktor sprytnie zaprezentował swój samochód, który jest napędzany silnikiem o pojemności 1086 cm3 i generuje moc 62,1 KM przy 5500 obr. Pojazd jest w stanie wygenerować siłę skręcającą 96,1 Nm w tempie 3000 obr/min. Moc przenoszona jest na koła za pomocą pięciobiegowej skrzyni biegów. Inteligentne inżynierowie w Hyundai dał najlepsze specyfikacje techniczne do jego Santro. Z kosztem około 450000 INR, Hyundai Santro zapewnia najlepsze opcje centralnego zamka, ostrzeżenie o pasach bezpieczeństwa, zamki bezpieczeństwa dla dzieci, ostrzeżenie drzwi-ajar i regulowane fotele. Coughing się średnio około 11,7 kilometrów na litr, samochód trafił na listę samochodów celebrytów w Indiach, kiedy Imran Khan prowadził go.

Wyposażony w specyfikacje, takie jak przednie elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy i przednie uchwyty na kubki, samochód, z czystym wnętrzem, jest mądrym wyborem. Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu poprzez maksymalizację przestrzeni osobistej, samochód został ogłoszony przez JD Power Asia Pacific 2008 jako najbardziej niezawodny samochód kompaktowy w Indiach. Aby uczynić Twoją jazdę jeszcze bardziej bezproblemową i bezpieczną, Hyundai wprowadził takie specyfikacje jak bezkluczykowe wejście, pałąki przeciwuderzeniowe i wentylowane hamulce tarczowe. Samochody Hyundai w Indiach znane są ze swojej wygody, wydajności i bezpieczeństwa, co czyni tę markę jeszcze bardziej atrakcyjną. Szesnaście lat później Hyundai Santro jest stale na liście najlepszych samochodów kompaktowych w Indiach. Od wysokiej wydajności silnika po stylowe wnętrza, od niezrównanego komfortu po światowej klasy specyfikacje, od najwyższej klasy designu po eleganckie elementy zewnętrzne - ten samochód udowodnił, że jest doskonałym wykonawcą. Wybierając ten model jako coupé Imrana Khana w Delhi Belly, reżyserzy z pewnością dokonali właściwego wyboru. Samochody Hyundai mają tendencję do stawania się ulubieńcami narodu w krótkim czasie, a Santro udowodnił, że to prawda.