Meguiars

Udostępnij

Meguiars to firma z USA, która ma już ponad 100 lat tradycji w produkowaniu luksusowych kosmetyków, przeznaczonych dla rynku motoryzacyjnego. To jeden z czołowych producentów środków do pielęgnacji na świecie, dostarczając wyspecjalizowane produkty do każdego typu powierzchni. W swojej ofercie firma ma bardzo wiele ciekawych kosmetyków, które dzielone są na serie pod kątem unikalnych właściwości.

Pierwsza z nich to produkty na bazie polimerów i seria Ultimate składająca się z mleczek polerskich, szamponów z woskiem czy środków do pielęgnacji wnętrza. Kolejna będzie seria Gold Class, która zawiera preparaty do czyszczenia oraz konserwacji skórzanej tapicerki, kabrioletów i pasty polerskie. Najbardziej różnorodna będzie seria Classic, w której są środki do pielęgnowania wnętrz, karoserii, plastików, woski, mleczka, pasty polerskie, preparaty do wykonania renowacji kloszy reflektorów. Jest również seria NXT oraz ENdurance, pośród której znajdziemy profesjonalne preparaty do konserwacji i renowacji karoserii, specjalne szampony i płyny pozwalające nabłyszczać opony. Wszystkie kosmetyki tej marki to wysoka jakość produktów, skuteczność oraz niezawodność, co potwierdzone zostało certyfikatami jakie firma zyskuje.

Meguiars White Wax - Wosk do Jasnych Lakierów

White Wax to środek wydajny przeznaczony do wykonania polerowania jasny oraz białych lakierów samochodowych. Dzięki temu, że ma specjalną formułę skutecznie czyści, chroni oraz poleruje lakier.

Parametry :

Renomowanej firmy Meguiar's

Pojemność: 198 ml

Seria: Classic

Przygotowany do jasnego koloru lakieru, głównie do białego

Do stosowania na tradycyjny lakier

Nakładać można ręcznie albo maszynowo

Jeśli ktoś posiada jasny albo biały samochód i szuka dla siebie dobrego środka do zabezpieczenia karoserii to ta propozycja będzie dla niego odpowiednia. Ten produkt jest bowiem przygotowany stricte właśnie do jasnych kolorów, skutecznie zabezpiecza oraz chroni lakier przed działaniem warunków atmosferycznych. W czasie polerowania dodatkowo czyści lakier i gwarantuje wyjątkowy, idealny połysk.

Kosmetyki samochodowe premium

Mleczko do Czyszczenia i Konserwacji Skóry Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner & Conditioner 400 ml

Mleczko do czyszczenia to produkt wysokiej jakości należący do grupy produktów premium, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia, które powstają na skórzanej tapicerce w samochodzie. Dzięki zastosowaniu unikalnej, luksusowej formuły będzie zabezpieczał i chronił skórę przed pękaniem, wysuszeniem i pozostawi naturalny wygląd bez zbytniego połysku.

Gwarantuje najlepsze zabezpieczenie tapicerek wykonanych ze skóry naturalnej.

Meguiars Professional Wash Bucket Yellow with Grit Guard - Wiaderko do Mycia Samochodu z Separatorem Brudu 18,9L

To specjalne wiaderko wykonane z tworzywa HDPE, wiadro marki Meguiars, które będzie najlepszym tego typu produktem na rynku. Ścianki z grubością 2,3 mm są odporne na uszkodzenia, a wysoka i wąska budowa pozwala pomieścić nawet 20 litrów wody.

Przy każdym płukaniu gąbki lub rękawicy trzeba ją wyczyścić o wkładkę Grid Guard, by bród został na spodzie wiadra.