Producent zapachów samochodowych California Scent

Udostępnij

California Scents to marka, która powstała w 1993 roku w Kalifornii. Od początku firma stała się ważnym graczem na rynku związanym z produkcją odświeżaczy powietrza. Również dziś wyjątkowe zapachy tej marki znajdują zastosowanie w domu, samochodzie, biurze czy u osób, które mają zwierzęta domowe. Firma obecnie swoją fabrykę ma na terenie Pensylwanii w USA.

California Scents – zapachy

Marka przede wszystkim stawia na przygotowywanie produktów ekologicznych. Wszystkie zapachy przygotowywane przez California Scents produkowane są z naturalnych olejków eterycznych. Puszki aluminiowe przygotowywane są z myślą o recyklingu. W składzie są biodegradowalne kostki, wykonywane z drewna cedrowego. Nasączone naturalnymi i aromatycznymi olejkami, które utrzymują zapach przez długi czas. Dodatkowo mają również certyfikat poświadczający, że nie są w żadnym etapie testowane na zwierzętach. Mamy pełna gwarancję, że to produkt, który charakteryzuje się tym, że jest bezpieczny, korzystny dla środowiska naturalnego. Produkty zgodne są z wytycznymi UE oraz IFRA

California Scents - organic

Wszystkie odświeżacze jakie firma przygotowuje to produkty, które posiadają ważny certyfikat Enviro – Kleen, który potwierdza, że to produkty naturalne

Świeży zapach w samochodzie

Warto tutaj przywołać ciekawą historię związaną z tymi produktami. Pewna rodzina w czasie, gdy wybierała się na rodzinną uroczystość zdecydowała o tym, by nieco posprzątać i dlatego wykonywała mycie i odkurzanie samochodu. Oczywiście przed wyjazdem trzeba było również pomyśleć o tym, by sięgnąć po ładny zapach do samochodu. Zdecydowali się na puszkę Coronado Cherry. Po jej otworzeniu szybko w całym samochodzie było czuć nutę wiśni. Po tym jak dojechali na miejsce ten zapach rozszedł się po całym parkingu. Rodzina już na powitanie pytała co tak pięknie pachnie i okazało się, że wszyscy, którzy tam się pojawili zdecydowali się na to, by używać właśnie zapachowych puszek firmy California Scents. W ten sposób właśnie przez przekazywanie produktów dalej bliskim i znajomym sprawia, że marka się może rozwijać i zdobywa nowych klientów.

California Scents – recenzja

Producent zapewnia, że sprzedawane zapachy są skuteczne nawet przez 60 kolejnych dni i dają intensywny aromat. Jak to jest w praktyce? Jeśli włożymy puszkę do samochodu i skręcimy ją do połowy to aromat będzie wyczuwalny nawet z odległości kilku metrów od samochodu. Po miesiącu można było odczuć podobny zapach, który nadal był mocno intensywny i wyczuwalny. Produkty więc charakteryzują się bardzo dobrą trwałością i nie będą tracić swoich właściwości nawet przez wiele tygodni.

Markę California Scents i jej produkty polecić można wszystkim osobom, które lubią mocne oraz intensywne zapachy. To propozycja doskonała dla wszystkich osób, dla których kwestie ekologiczne są istotne. Produkty tej marki sa naturalne, przygotowane bez testów na zwierzętach, dlatego bez obaw można się zdecydować na te właśnie propozycje.