Produkty marki Autoglym

Udostępnij

Autoglym Extra Gloss Protection Ochrona lakieru 325ml

To ekstra mocny środek ochronny i działający uszczelniająco, który daje efekt nowo pomalowanego samochodu. Mamy tam mieszankę wosków, olejków i twardych żywic. Pokrycie powierzchni tym produktem daje efekt na 3 do 6 miesięcy. W produkcie nie mamy środków czyszczących czy polerujących. Stosowany jest do wypełniania oraz uszczelniania niedoskonałości na powierzchni lakieru i drobnych rys. Używać należy na suchych i czystych lakierach, naprawionych wcześniej stosownym produktem. Produkt będzie nadawał się do każdego lakieru samochodowego. Efektywne, trwałe, błyszczące oraz głębokie wykończenie daje nam ochronę przed zanieczyszczeniami środowiska naturalnego.

AutoGlym Wheel Protector 300ml – powłoka do felg

To produkt, który tworzy powlokę ochronną do felg, nadaje połysk i gwarantuje ochronę oraz zabezpieczenie. Idealne wykończenie po umyciu felg. Specjalna receptura jeszcze lepiej odpycha brud i daje świetny efekt końcowy. Produkt stosuje się wyłącznie na umytą i czystą powierzchnię.

AutoGlym Vinyl & Rubber Care 500ml

Vinyl&Rubber Care chroni powierzchnie wewnętrzne oraz tworzy mocną i elastyczną barierę ochronna przed wilgocią, kurzem, przebarwieniami i blaknięciem. Środek ma wysoka wydajność, jeśli chcemy uzyskać mniejszy połysk będzie można również zdecydować się na rozcieńczenie czystą woda w stosunku do 1:3 a nawet 1:5. Produkt można używać na kokpit, PCV, drzwi, okładziny siedzenia, uszczelki drzwi, elementy w komorze silnika.

Preparaty do czyszczenia felg

AutoGlym Custom Wheel Cleaner – do mycia polerowanych felg 500ml

Custom Clean Wheels marki Autoglym 500ml to produkt przeznaczony do czyszczenia felg samochodowych. Usuwać będzie skutecznie przyklejony pył z klocków hamulcowych oraz normalny brud drogowy. Przywraca dobry wygląd felgom.

Na komplet czterech kół potrzeba 10-20 ml preparatu (25-50 aplikacji)

Wygląd i stan kół ma istotny wpływ na to jak będzie się prezentować samochód. Produkt, który proponujemy to dobre rozwiązanie o wysokiej skuteczności. Koła są poddawane działaniu wielu zanieczyszczeń, w tym pyłu hamulcowego, soli czy zanieczyszczeń drogowych. Spryskujemy produktem felgę, potem szczotka i wąż z wodą. Produkt szybko rozpuszcza pył hamulcowy i zanieczyszczenia z obręczy, malowanych stalowych i kołpaków z tworzyw sztucznych. Należy stosować gdy felgi maja niestandardowe powierzchnie lub gdy tylko powierzchniowe będą zabrudzone.

AutoGlym Interior Shampoo do mycia wnętrza 500ml

To jedyny na rynku środek, który będzie w stanie poradzić sobie dosłownie z każdym zanieczyszczeniem. Produkt charakteryzuje się tym, że ma wyjątkowe działanie wszechstronne. Zawiera wyważone połączenie środków czynnych powierzchniowo i środków zapachowych. Pracuje się na z nim szybko i bezpiecznie. Produkt łatwy w użyciu, wystarczy spryskać i przetrzeć szmatką. Formuła ta usunie kurz, brud z foteli, dywanów, paneli drzwiowych, okładziny dachu, winylu oraz inne zabrudzone części. Produkt może być stosowany na kokpit, jeśli chcemy uzyskać wykończenie bez połysku.