Rani Mukerji posiada Mercedes Benz E-Class

Udostępnij

Mercedes-Benz to zaszczytna nazwa w świecie pięknej motoryzacji. Trzyramienna gwiazda zdobi kratę i maskę jednych z najlepszych samochodów na świecie. Od coupe i kabrioletów, po sedany i najbardziej kultowe SUV-y na świecie - Mercedes produkował je wszystkie w swojej historii. Jest to zakres średnich sedanów jednak, że był ostoją tej niemieckiej marki i Mercedes Benz E-Class jest najlepszym średniej wielkości sedan, że pieniądze mogą kupić.

Rani Mukerji posiada Mercedes Benz E-Class

Ich wysokiej jakości kreacje doprowadziły do legionu fanów star-struck rozciągających się na wszystkich kluczowych rynkach na całym świecie. Bollywood gwiazdy jak Rani Mukerji zbyt będąc jednym z nich. W 2009 roku, na targach motoryzacyjnych w Genewie, Mercedes zdjął osłony z wersji modelu W212 swojego najbardziej dochodowego sedana średniej wielkości. Wkrótce trafił on do salonów w Indiach, gdzie producent cieszył się już reputacją świetnych samochodów i był na szczycie rankingów sprzedaży w swojej kategorii.

Jeden egzemplarz najnowszego Mercedesa-Benz Klasy E trafił wkrótce do kolekcji pani Mukerji, która nie mogła przestać używać go do jazdy wszędzie, gdzie się udała. Ten luksusowy sedan średniej wielkości był po brzegi wypełniony najnowszymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa i komfortu pasażerów. Był tam monitor martwego pola, aby dać kierowcy znać, czy ktoś jest w obwodzie. Klasa E miała system PreSafe z systemem Attention Assist i Night View Assist Plus. Wyposażono ją również w podwójne reflektory projekcyjne, w komplecie z diodowymi światłami drogowymi, które oświetlają drogę przed samochodem jak światło dzienne. Nawet tylne światła były oparte na diodach LED. Do napędu tego pięknego samochodu wykorzystano 3-litrowy silnik wysokoprężny V6, który generuje moc 228 KM i imponujący moment obrotowy 540 Nm. Za przeniesienie całej mocy odpowiadał całkowicie nowy wariant systemu automatycznej skrzyni biegów 7G-Tronic Plus 4Matic.

Pani Rani Mukerji była często widywana w swojej Klasie E w całym mieście. Wydawała się rozkoszować jego luksusowy kokon jak wnętrze i dywan jak jakość jazdy, która izolowała ją od wybojów na drodze. Samochód miał również wystarczająco dużo mocy, aby przewieźć ją wszędzie, nie dając wielu powodów do narzekań.

Od tamtej pory Klasa E przeszła długą drogę. Ale tak wiele pozostało niezmienione. Fani są nadal tak samo podekscytowani jak zawsze. Klasa E jest nadal niekwestionowanym mistrzem w segmencie luksusowych sedanów średniej wielkości i będzie nim nadal.