Ravindra Jadejas Audi Q5

Udostępnij

Ravindra Jadeja, niesamowity sportowiec, jest znany jako gwiazda krykieta ze względu na swoją niezrównaną sprawność we wszystkich dziedzinach krykieta. Niezależnie od tego, czy chodzi o bijatyki, kręgle, czy grę w polu, jego drużyna może na nim polegać z zawiązanymi oczami. My jednak omawiamy jego wiedzę w jeszcze jednej dziedzinie, a mianowicie w dziedzinie kół i prędkości. Jest on znany ze swojego gorącego przywiązania do wszelkich środków transportu - koni, rowerów czy samochodów. Mężczyzna posiada niesamowitą flotę samochodów, na którą składają się Hyundai Accent, Audi A4 i najnowsze Audi Q5. Ten ostatni został niedawno zakupiony, a pasję mężczyzny do niego widać po tym, że jeździ nim po całym mieście.

Ravindra Jadeja i audi q5

Audi Q5 należy do ligi najbardziej uwielbianych przez gwiazdy samochodów w Indiach. Ten luksusowy SUV, dostępny w cenie od 40,42 do 49,46 lakhs, dostępny jest w Indiach w trzech wersjach wyposażenia. Napędzany silnikami 2,0-litrowymi TDI Quattro i 2,0-litrowym TFSI Quattro, oferuje imponujący przebieg 14 kmpl. SUV zachowuje idealną równowagę pomiędzy wielkością i komfortem, ponieważ znajduje się pomiędzy mini Q3 a dużym Q7. Jest to jeden z najbardziej wydajnych samochodów Audi w Indiach, który gładko pokonuje wszystkie rodzaje trudnego ruchu miejskiego.

Na rynku indyjskim jest wiele produktów, które robią hałas, aby zwrócić na siebie uwagę. Audi Q5, przeciwnie, opowiada zupełnie inną historię. Nie dowiesz się niczego o jego właściwościach, jeśli nie odbędziesz jazdy próbnej i nie zabierzesz go na długą przejażdżkę. Prosta, ale skuteczna stylizacja, napędzana jest przez stosunkowo mocny rząd silników, które oferują przyzwoitą oszczędność paliwa. Wnętrze, komfort i luksus tego pojazdu pozostawiają silny ślad po jego twórcy. Jest to również zwycięzca pod względem stabilności i bezpieczeństwa.