Samochody posiadane przez Miley Cyrus

Udostępnij

Miley Ray Cyrus, 22-letnia słynna amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i gwiazda Disneya, również ma obsesję na punkcie samochodów. Choć może to nie być zaskakująca wiadomość dla wielu, jak kilka gwiazd Hollywood i Bollywood są znane ze swoich kolekcji samochodów celebrytów i zestaw samochodów range rover. Modele takie jak Porsche Cayenne GTS, biały 2012 SL 550 Convertible, Infiniti G35, Range Rover Sport, Mercedes-Benz ML450 Hybrid i szary McLaren MP4 - 12C są obecne w garażu Cyrusa. Dlaczego nie przyjrzeć się każdemu z tych samochodów celebrytki?

Miley Cyrus z jej samochodem
    Porsche Cayenne GTS - gwiazda Hannah Montana zakupiła metalicznie czarne Porsche w listopadzie 2012 roku. Samochód został wyceniony na 90.000 dolarów. To był jej pierwszy SUV, a kupiła go w wieku 16 lat. Piosenkarka - autorka tekstów, zmodyfikowała wnętrze samochodu według własnego uznania. Samochód ma teraz kremowy kolor i jest wyposażony w wysokiej klasy skórzane siedzenia. Do swojego samochodu zakupiła również kilka bardzo drogich i znanych akcesoriów, takich jak system surround firmy Bose, system nawigacji satelitarnej i 7-calowy ekran dotykowy.
    Infiniti G35 - Gwiazda kupiła tego sportowego sedana japońskiej marki w 2013 roku. Przestronna kabina, wysoka cena i lepsze osiągi zapewniają temu samochodowi wyjątkową niszę wśród jego odpowiedników.
    Range Rover Sport - Ten samochód Range Rover dla celebrytów jest znany z imponującego wyglądu kabiny i solidnej wydajności. Range Rover Sport to jeden z tych samochodów SUV, który jest marzeniem wielu, a tym samym jest częścią samochodów celebrytów.
    Mercedes-Benz ML450 Hybrid - Ten konkretny model wydaje się być najbliższy gwieździe Disneya. Model ten posiada dwa silniki - hybrydowy i benzynowy, które razem zapewniają wymaganą moc samochodu.
    Mercedes-Benz SL 550 Convertible - Jest to nowy przybysz w garażu Cyrus. Za ten model Mercedesa zapłaciła ostatnio 127 000 dolarów. Ten samochód również oddaje miłość Cyrus do szybkich samochodów, ponieważ osiąga prędkość 60 mph w zaledwie 5,3 sekundy.