Shahrukh Khan posiada bomboodpornego Mercedesa S600 Guard

Udostępnij

Bollywoodzki Badshah, Shahrukh Khan jest dobrze znanym nazwiskiem na całym świecie. Po sukcesie swojego ostatniego filmu, Happy New Year, aktor z pewnością podarował sobie bardzo drogi prezent. Więc co to jest? Jest to nic innego jak Mercedes Benz S600 Guard, który kosztuje Rs. 10 crores. Sukces nie pozwala mu na bycie wolnym w miejscach publicznych. Jest to łańcuch w kierunku obciążenia jego barków odpowiedzialnością za utrzymanie siebie i swojej rodziny w bezpieczeństwie. Dlatego też król Bollywood podarował sobie samochód odporny na bomby. W Indiach jest wiele samochodów marki Mercedes, z których większość to samochody celebrytów w Indiach.

Shahrukh Khan posiada odpornego na bomby mercedesa s600 guard

Posiadanie samochodu przez celebrytę nie jest niczym nadzwyczajnym, ale kiedy chodzi o tak drogie auto, przykuwa wzrok każdego. Aktor nie zrobił tego dla rozgłosu, ale dla swojego bezpieczeństwa. Mówi się, że w ostatnim czasie aktor otrzymał wezwania do zapłaty od gangstera. W domu współpracownika aktora, Ali Morani, padły kule. Kiedy w rezydencji nie było nikogo, kule zostały wystrzelone w kierunku zaparkowanego samochodu BMW. Według doniesień, kule zostały wystrzelone przez wspólników Ravi Pujari, który jest znanym gangsterem z Bombaju. Morani miał zignorować wezwania do wymuszenia. Mercedes s600 guard zapewnia wszechstronną ochronę do poziomu odporności klasy VR9, która jest zarówno w obszarach przezroczystych, jak i nieprzezroczystych.

Gangster jest powiedziane, aby celować w wiele dużych gwiazd, takich jak Aamir Khan i tym podobne. Shahrukh Khan był jego następnym celem, a ten ruch przyszedł po gangster zażądał, że aktor zatrzymał swoją pracę z braćmi Morani, Ali Morani i Karim Morani. Gangster wykonał nawet telefony do domu produkcyjnego Shahrukh Khan, Red Chillies Entertainment. Dobrym faktem jest to, że aktor wzmocnił swoją ochronę. Mercedes-Benz S600 Guard to samochód szyty na miarę i jest odporny na bomby. Aamir Khan po otrzymaniu pogróżek za swój show, Satyameva Jayate, kupił podobnej wartości samochód odporny na bomby. Zewnętrzna część samochodu została zaprojektowana tak, aby wytrzymać pociski z broni wojskowej, które poruszają się z prędkością błyskawicy. Samochód zapewnia również ochronę przed odłamkami granatów ręcznych i innych rodzajów materiałów wybuchowych. Chociaż samochód kosztuje tylko Rs.2.5 crores, po podatkach i innych rzeczach kosztowałby około Rs. 10 crores w Indiach. Ten samochód jest jednym z najdroższych samochodów, jakie widział ten kraj. Po Mukesh Ambani, Aamir Khan i Manmohan Singh, Shahrukh Khan jest czwartą osobą, która posiada tak drogi samochód. Nie możemy sobie pozwolić na utratę tak wspaniałych aktorów i dobrze słyszeć, że nasz Badshah podjął takie inicjatywy, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo.