Sonu Soods Porsche Car

Udostępnij

Indyjscy celebryci są wielkimi fanami zagranicznych samochodów. Można zobaczyć większość z nich posiadających więcej niż dwa lub trzy samochody lub rowery, które są z zagranicznych marek. Kilka z nich, którzy posiadają drogie samochody zagraniczne są Katrina Kaif, który ma Audi's Q3 i Q7; Amitabh Bachchan ma Porsche Cayman, Lamborghini Murcielago & Lexus LX 470. Shah Rukh Khan, który posiada Bentley continental GT, Rolls Royce Phantom, nasz własny Sanjay Dutt posiada Audi R8 i Rolls Royce Ghost. Salman Khan ma BMW X6. Ajay Devgan ma Ferrari Maserati. Saif posiada BMW serii 7 Sedan i amerykańskiego Mustanga. Sunil Shetty posiada Hummera H3. Lista samochodów celebrytów jest dłuższa. Samochody typu sedan, SUV. Jak sobie życzysz, oni je mają. I tak właśnie toczy się Bollywood.

Samochód porsche Sonu Sooda

Sonu Sood i samochody idą ręka w rękę. Jest on również kolejnym celebrytą posiadającym słynne samochody. Jest znany ze swoich występów w Dabangg, Arundathi, Shootout at Wadala; Singh is King i innych dzieł.Wraz z byciem uwielbiającym mężem dla swojej żony, Sonu Sood jest miłośnikiem samochodów i wszelkich innych samochodów. Sonu Sood ma fantastyczną listę samochodów w jego imieniu.Ma Suzuki Sx4, Skoda Superb. Miał również białe Audi Q7. Ma ciekawą obsesję posiadania tablicy rejestracyjnej Q-7 dla swoich pojazdów. Ma również Porsche. Ale samochód Porsche Sooda nie jest po prostu innym Porsche. To luksusowe, niebieskie Porsche Panamera. Tym samym dołączył do listy elitarnych posiadaczy samochodów Porsche w Indiach. Ostatnio widzieliśmy samochód Porsche Sonu Sooda na planie filmu "Action Jackson".

Porsche Panamera to niesamowity, luksusowy, czterodrzwiowy sedan. Pierwszy zakres Porsche Panamera został po raz pierwszy uruchomiony w 13 Auto Shanghai International Automobile Show, który odbył się w kwietniu 2009 roku. W 2013 roku seria została ponownie uruchomiona. Nowa gama Porsche Panamera została zaprezentowana podczas Auto Shanghai 2013. Nazwa Panamera wywodzi się od wyścigu Carrera Panamericana. Inną serią od Porsche, która wywodzi się od tego jest linia Porsche Carrera. Panamera jest uważana za jedną z najlepszych linii samochodów od Porsche. Jest ona wynikiem ciężkiej pracy, sprytu. Bazuje na koncepcji 989, która została wymyślona pod koniec lat 80-tych przez Porsche. Panamera posiada wspaniałe wnętrza. Nie tylko najszybszy z samochodów Porsche w Indiach, ale także najszybszy z wszystkich samochodów w Indiach w tej chwili. Wygląda na to, że samochód Porsche Sonu Sooda jest całkiem niezły!

Producent samochodów Stuttgart wydał wiele więcej samochodów. Inne słynne samochody Porsche w Indiach to Porsche Cayenne, Porsche Cayman, Porsche Boxster, Porsche Macan i Porsche 911.