Sterowanie za pomocą gestów możliwe w Mercedesie klasy S do 2018 roku

Udostępnij

Gesty dłoni i ich implikacje w prowadzeniu samochodu są diagnozowane przez znanego producenta samochodów, firmę Mercedes. Samochody marki Mercedes w Indiach cieszą się ogromną popularnością i należą do ulubionych pojazdów miłośników motoryzacji w tym kraju. Technologia motoryzacyjna jest dziedziną, która jest stale unowocześniana i codziennie przeprowadzane są nowe eksperymenty. Z Mercedes dokonywania przełomu w kontroli gestów, to jest prawie pewne, że inni producenci będą dogonić wkrótce. Jest niemal pewne, że sterowanie gestami zostanie ulepszone w nowym Mercedesie klasy S. Dealerzy samochodów Mercedes w Indiach będą starali się sprowadzić ten model do kraju tak szybko, jak to możliwe, aby dać Hindusom doświadczenie z pierwszej ręki z nową technologią. Nowe sterowanie gestami w Mercedesie Klasy S z pewnością pomoże w promocji marki i zwiększy jej sprzedaż w tym kraju.

Sterowanie gestami możliwe w mercedesie klasy s do 2018 roku

Podstawowe pytanie, jakie może się nasunąć miłośnikom samochodów i fanom Mercedesa, to co dokładnie oznacza sterowanie gestami. Jest to po prostu wykorzystanie gestów dłoni do interakcji z systemem samochodowym zamiast korzystania z prostych programów głosowych. Technologia ta z pewnością będzie sukcesem przełomu ścieżki i najbardziej na pewno Mercedes klasy S jest wszystko ustawione, aby stać się pierwszym samochodem z tej technologii motoryzacyjnej. Po wykorzystaniu, będzie to niezwykle wygodne dla klientów do interakcji z ich samochodów podczas jazdy. Zamiast ręcznego wykonywania jakiejkolwiek funkcji lub wydawania poleceń głosowych, wystarczą proste gesty ręką, aby wykonać podstawowe funkcje wewnątrz samochodu. Mercedes samochody w Indiach zawsze były te z wprowadzeniem nowszych technologii motoryzacyjnych i wydaje się, że jest na kursie tworzenia kolejny taki moment.

Luksusowy producent samochodów, Mercedes przeprojektował swój flagowy sedan, aby wydobyć całkowicie nowy Mercedes S Class. To jest, ale oczywiste, że nowy model będzie zdecydowanie przynieść kilka ciekawych funkcji i technologii łamania ścieżki. Wszystkie poprzednie cechy i specyfikacje zostały poprawione, aby nowy samochód był tak porywający, jak to tylko możliwe. Z pewnością, samochód jest gotowy, aby zrobić wpływ na rynku i ustawić się na następną wielką rzeczą dla Mercedesa. Kiedy ten samochód postawi swoje stopy w Indiach, z pewnością stanie się gorącą własnością, a fani i miłośnicy Mercedesa będą się spieszyć, aby dostać swoją rękę na tego luksusowego sedana. Do tego dochodzi nowa kontrola gestów, która będzie działać jak lukier na torcie.