SUV-y użyte w filmie Ajay Devgans Singham - Sprawdź!

Udostępnij

Żaden film Rohita Shetty'ego nie jest kompletny, jeśli nie ma w nim samochodów, czy to nieruchomych, w ruchu, czy też będących częścią eksplozji lub konwoju. Biorąc pod uwagę znaczenie samochodów typu SUV w Indiach dla opartego na akcji świata filmu Shetty'ego, nie jest zaskoczeniem, że jedną z najważniejszych marek, z którymi związał się przy tworzeniu swojego filmu Singham Returns, była Tata Motors. Rozpoczynając nowy związek z hinduskim przemysłem filmowym, Tata Motors ogłosiła wcześniej przed premierą, że film Rohita Shetty'ego "Singham Returns" z Ajayem Devganem w roli głównej będzie zawierał wiele samochodów Tata w Indiach, w tym Safari Storme, Aria, Sumo, Sumo Grande i Xenon.

Suv użyty w singhamie ajaya devgana

Poprzedni film, Singham, miał Mahindra Scorpio (Sports Utility Vehicle) jako samochód Ajaya Devgana, ponieważ aktor grał policjanta i twórcy czuli, że Scorpio będzie pasował do wizerunku policjanta w najlepszy możliwy sposób. Należy zauważyć, że samochody Mahindra w Indiach są znane ze swojej muskularnej budowy i solidnej wydajności. Jednak Singham Returns miał duże zapotrzebowanie na samochody użytkowe, z tego powodu, że miał wiele momentów konwoju. Ponadto, film miał również związek z macho mężczyzn, i dlatego samochody Tata w Indiach zostały wciągnięte. Jeśli raporty są do uwierzenia prawdziwe następnie około 20 samochodów Tata zostały wykorzystane w Singham Returns, jednak żaden z nich nie poniósł zgubę, że dzieje się z większością pojazdów w filmach Rohit Shetty, który jest wyskoczyć z drogi, przerzucić przez powietrze i dostaje wysadzić, na ogół w zwolnionym tempie.

Dość uznany za jego pasję do sportowego pojazdu użytkowego, filmowiec Rohit Shetty użył Mahindra Scorpio w niektórych z jego dobrych filmów numer. Jednak wolał on wybrać Safari Storme, jako zamiennik Scorpio w sequelu Singhama. Aktor Ajay Devgan, który wciela się w rolę policjanta w filmie, jest postrzegany jako wykonujący kilka hardcorowych sekwencji akcji wraz ze swoim popularnym SUV-em Tata, aby walczyć z goonami w filmie. I tak, samochody jak Safari Storme, Aria, Sumo, Sumo Grande, Xenon, i tak dalej z Tata Motors były widziane w filmie.

Rohit Shetty cytował wcześniej mówiąc, "Ajay znów gra Bajirao Singhama, a jego wizerunek macho jest wzmocniony przez Tata Safari Storme, jego pojazd w filmie. Inne pojazdy Tata Motors również zostały użyte w filmie." Występująca również w roli głównej Kareena Kapoor Khan, "Singham Returns" jest produkowany przez Reliance Entertainment, Rohit Shetty Productions i Ajay Devgan Films. Film został wydany na całym świecie w kinach 15 sierpnia 2014 roku.