Szkolenie z zakresu pielęgnacji samochodów (1-dniowy grupowy kurs detailingu)

Udostępnij

Ten 1-dniowy kurs został zaprojektowany tak, aby zapoznać entuzjastów pielęgnacji samochodów z podstawowymi zasadami i metodami związanymi z procesem detailingu. W ciągu dnia uczestnicy zostaną przeszkoleni w zakresie bezpiecznych metod wstępnej dekontaminacji, czyszczenia wstępnego i etapów mycia. Następnie zapoznają się z przygotowaniem lakieru, w tym z podstawami polerowania maszynowego przy użyciu polerki dwufunkcyjnej. Kurs zakończy się aplikacją różnych produktów ochronnych dla każdego rodzaju powierzchni zewnętrznej pojazdu. Przez cały dzień będzie możliwość praktycznej nauki z instruktorem, który odpowie na wszelkie pytania.

Dla kogo to jest? Entuzjaści, którzy chcą poznać lub lepiej zrozumieć techniki pielęgnacji samochodu, stosowania produktów i ochrony powierzchni.

kosmetyk

Kurs będzie obejmował:

  • Odkażanie i mycie felg i nadkoli Usuwanie żelaza i ogólnego opadu Mycie wstępne (Snow Foam) Bezpieczne usuwanie kleju (bug squash, soki z drzew, Smoła) Odtłuszczacz - jak i kiedy używać Bezpieczne mycie - metodologia i sprzęt Glinkowanie - rękawice do glinkowania vs glinki Spłukiwanie wodą zdemineralizowaną Bezpieczne techniki i sprzęt do suszenia Usuwanie plam wodnych (konserwacja po myciu) Kontrola lakieru i identyfikacja defektów Używanie taśmy maskującej Polerowanie ręczne / czyszczenie przed woskowaniem Podstawy używania polerki maszynowej o podwójnym działaniu (DA)Wybór właściwych padów polerskich Wybór właściwych mieszanek i past polerskich Woskowanie wstępne / uszczelnianie - przygotowanie paneli Wybór i zastosowanie produktów ochrony lakieru ostatniego etapu (LSP) Pielęgnacja i ochrona szyb Pielęgnacja i ochrona metali Pielęgnacja i ochrona zewnętrznych tworzyw sztucznych i gumy Uszczelniacze kół (wosk vs. ceramiczne?) Środki do czyszczenia opon

Dojazd samochodem: Znajdujemy się 10 minut od skrzyżowania 3 M25 (Swanley), kieruj się znakami na A20 / Brands Hatch. Lotnisko: 35 minut jazdy od lotniska Gatwick w Londynie (LGW). Pociąg: Najbliższe lokalne stacje kolejowe to. Swanley (SAY) 6 mil, Longfield (LGF) 4 mile, Eynsford (EYN) 4 mile. Jesteśmy szczęśliwi, aby odebrać z dworca po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zakwaterowanie, jedzenie i napoje: Najbliższy hotel to Brands Hatch Mercure, który znajduje się przy głównym wejściu na tor, zaledwie 2 minuty od studia. Brands Hatch Mercure, Brands Hatch Race Circuit, Fawkham, Kent, DA3 8PE Tel: (+44) 871 376 9008, Email: ha0i7@accor.co (dot co). Lunch i napoje będą zapewnione przez cały czas trwania kursu, prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o wszelkich ograniczeniach dietetycznych, alergiach pokarmowych lub preferencjach kulturowych i religijnych.