Szoferowane samochody ekologiczne w Nowym Jorku

Udostępnij

Wyobraź sobie, że mógłbyś pojechać na lotnisko, dworzec kolejowy, przystanek autobusowy lub do domu przyjaciela w eleganckim samochodzie z szoferem. A co jeśli te samochody nie byłyby zwykłymi samochodami, ale "zielonymi samochodami z szoferem"? Brzmi interesująco, ale niestety ta usługa jest dostępna tylko w niektórych dużych miastach na całym świecie, a w Nowym Jorku i Paryżu można znaleźć zielone samochody z szoferem. Istnieje kilka opcji dla Ciebie, jeśli chcesz wynająć zielony samochód w Nowym Jorku, a ten artykuł będzie starał się pokryć jak najwięcej. Zacznijmy od początku. Pierwszą organizacją jest ECG Limo. ECG Limo oferuje przyjazne dla środowiska limuzyny hybrydowe i sedan szoferowane zielone samochody w Nowym Jorku, San Francisco, Los Angeles i wielu innych miastach.

Ekologiczny samochód z szoferem

Następną firmą na liście jest CarsCo. CarsCo posiada ogromną kolekcję i duży wybór zielonych samochodów z szoferem, które czekają na pomoc ludziom. Firma ma na celu zapewnienie tańszych usług taksówkarskich i zmniejszenie zużycia ropy naftowej poprzez oferowanie samochodów paliwooszczędnych. Istnieje kilka opcji do wyboru, ponieważ firma oferuje Prius, Camry Hybrid i Highlander Hybrid. Co warte podkreślenia, usługi firmy w zakresie wynajmu ekologicznych samochodów z szoferem kosztują od 30 do 60 procent mniej niż taksówki.

Wreszcie, mamy Green Carpet Limousine. Okazuje się, że nowojorski rynek szoferów ma szczególne upodobanie do Limuzyn. Organizacja ta ma na celu zapewnienie najlepszych doświadczeń z podróży poprzez standardy obsługi i to w sposób przyjazny dla środowiska. W tej firmie mają Państwo możliwość wyboru pojazdu lub skorzystania z 24-godzinnej, spersonalizowanej usługi. To jest całkowicie do Ciebie, aby wybrać opcję, którą lubisz. Chociaż, druga opcja wygląda całkiem dobrze. Ładne połączenie komfortowej podróży, ekologicznego paliwa i podróży w Limo. Teraz to jest to, co nazywamy "podróżowaniem w stylu".