Top 10 samochodów z najlepszym prześwitem w Indiach

Udostępnij

Właściciele samochodów w całym kraju zgadzają się, że nasze drogi pozostawiają wiele do życzenia. Posiadanie samochodu, który w takich warunkach zgarnia swoje podbrzusze jest nie tylko bolesne dla uszu, ale również dość mocno uderza w portfel. Dobrym sposobem na uniknięcie tego jest przejście obok poniższej listy top 10 samochodów z najlepszym prześwitem na dzisiejszym rynku:

1. Tata Nano w jego GenX avatar pochodzi z ulepszoną stylizację i kilka wspaniałych funkcji w nowoczesnym pakiecie, 180mm prześwit pomagając pobyt jasne na ulicy.

Tata Nano

2. Renault KWID to najnowszy mały samochód od producenta Dustera. Poważna, przypominająca SUV-a stylistyka, fantastyczna jazda i prowadzenie wraz z prześwitem 180 mm sprawiają, że ten malutki samochód to prawdziwa frajda z jazdy.

Renault Kwid

3. Fiat Avventura z prześwitem 205 mm zawstydza również kilka SUV-ów. Dodatkowym atutem jest pakiet jezdny łagodzący skutki wybojów.

Fiat Avventura

4. Punto Evo podąża za Avventurą i jest drugim Fiatem, który dzięki prześwitowi 185 mm trafił na listę 10 najlepszych samochodów z dużym prześwitem.

Fiat Punto Evo

5. W kompaktowych sedanach, Zest Petrol kradnie show dzięki prześwitowi 175 mm. Napędzany przez 1,2-litrowy silnik Revotron, Zest Petrol jest jednym przestronnym kompaktowym sedanem.

Tata Zest

6. Ford Aspire jest jednym z 10 samochodów z najlepszym prześwitem w segmencie kompaktowych sedanów. Drugi tylko do Tata Zest, oferuje doskonałą stylizację, wielki zestaw silników i sześć poduszek powietrznych w najwyższym wariancie końcowym.

Ford Figo Aspire

7. Hyundai i20 Active nie jest jedynie hatchbackiem na szczudłach, ale ma wystarczająco dużo zalet, aby wyrzeźbić dla siebie tożsamość w stosunku do regularnego rodzeństwa hatch. Wysoki, z prześwitem 190 mm, i20 Active to wyrafinowany pakiet w swoim segmencie.

Hyundai i20 Active

8. Ford EcoSport zapoczątkował cały segment kompaktowych SUV-ów, a nabywcy pokochali prześwit wynoszący 200 mm. Ford dał samochód aktualizacji w 2015 roku, dzięki czemu jest jeszcze bardziej atrakcyjny dla nabywców.

Ford EcoSport

9. Ertiga wyryła sobie markę w segmencie siedmiomiejscowych MUV. Dzięki prześwitowi 185 mm, samochód znajduje się wśród 10 najlepszych samochodów z wysokim prześwitem w Indiach.

Maruti Suzuki Ertiga

10. Duster stał się sukcesem dla Renault, prowadząc je od siły do siły. Mocne, ale oszczędne silniki, duża przestrzeń w kabinie i wysoki prześwit 205 mm sprawiły, że stał się bestsellerem w Indiach.

Renault Duster

Wszyscy chcielibyśmy, aby nasze samochody były nisko zawieszonymi, trzymającymi się drogi speedsterami, ale aspekty praktyczne oznaczają, że wysoki prześwit jest dla nas koniecznością przy zakupie nowego samochodu.