Top 5 sposobów na obniżenie stawek ubezpieczenia samochodu

Udostępnij

Jeśli idziesz do posiadania ubezpieczenia samochodu w Indiach, bardzo dobrze wiesz, że istnieją pewne istotne kwestie, które obejmują płeć, wiek i zapis poprzednich roszczeń, które mogą wpływać na stawki ubezpieczenia samochodu. Niezależnie od tego, jest coś dużo, że można przeprowadzić, aby osiągnąć niższą stawkę, podczas gdy idziesz na finansowanie samochodu w Indiach, a wybory ponosi więcej mocy, niż mogłoby się wydawać. Oto 10 wskazówek, które pomogą Ci uzyskać najlepszą możliwą stawkę na ubezpieczenie samochodu.

Obniż swoje stawki ubezpieczenia samochodu
    Uzyskać więcej niż jeden cytat stawki przed przekazaniem: Koszty firmy są wyjątkowo niepodobne, i to skorupy się do sklepu wokół. Cóż, można doprowadzić do końca płacąc prawie dwukrotnie bez trudu z jednej firmy do drugiej. Może być zaskoczony, aby wiedzieć, że wiele firm z niższych stawek ubezpieczenia samochodu są dostępne na rynku.
    Oszacuj ceny ubezpieczenia przed zakupem samochodu: Jak ubezpieczenie samochodu w Indiach jest koniecznością, można zlokalizować znaczną różnicę, nawet jeśli porównać cenę pojazdu do ubezpieczenia z innymi podobnymi typami samochodów. Dlatego też, jeśli masz kilka modeli na swojej liście, a następnie skontaktować się z przewoźnikiem, aby sprawdzić, co stawka każdy samochód dowodzi. I w ten sposób, robiąc to, można ostatecznie netto swój bonus w oszczędności, gdy dokładny czas przychodzi do łuski premii.
    Idź wysoko na deductibles: Jeśli jesteś bardzo chętny, aby zapewnić trochę w firmie swojego deductible, a następnie można po prostu doprowadzić do końca swoje duże oszczędności na swoich stawek. Cóż, można w ten sposób odłożyć część tych funduszy tylko po to, aby pokryć swoje ceny w wyniku roszczenia.
    Zero wypadku i / lub pokrycie inclusive na swoich starszych samochodów: Jeśli twój typowy starszy samochód ma jakieś rodzaje comp i pokrycie wypadku, to może być może znaleźć się w shelling out więcej bogactwa w ubezpieczenia niż wartość swojego samochodu. Cóż, weź swój wypadek i comp składki i dodać go, a następnie po prostu pomnożyć go przez 10. I tak, jeśli wartość Twojego samochodu jest znacznie mniejsza niż powyższe mnożenie, to po prostu nie płać pieniędzy za to pokrycie.
    Uważaj na swoją ocenę kredytową: Coraz większa liczba przewoźników pozwala na ocenę kredytową, właśnie wtedy, gdy dokonujemy obliczeń stawek. Tak więc, trzeba zachować swój wynik kredytowy w pierwszej klasy kształt przez shelling out rachunków w odpowiedni sposób i sprawdzanie na bieżąco, że nie ma takich rzeczy w historii, które nie należą do Ciebie.