Vinod Khannas Volkswagen Passat

Udostępnij

Fenomenalny aktor i polityk, Vinod Khanna był wiecznym ulubieńcem wszystkich za swoje nieskazitelne umiejętności aktorskie i przystojne cechy. Inne niż aktorstwo i służenie ludziom, człowiek ma silne skłonności do SUV-ów i zawsze był znany z posiadania najlepszych mięśni w mieście. Są jednak pewne wyjątki, które ostatnio trafiły do jego kolekcji. Wśród nich najbardziej wartym wspomnienia jest Volkswagen Passat. Oferowany w przedziale cenowym od Rs.23.07 lacs do Rs.25.28 lacs (ex-showroom, New Delhi), samochód Volkswagena znany jest ze swojego sławnego wyglądu i wyjątkowej wydajności.

Vinod Khanna w swoim samochodzie

Chociaż jest teraz wycofany z linii samochodów Volkswagen w Indiach, luksusowy sedan jest nadal uważany za jeden z najlepszych ofert z niemieckiej auto-legendy. Jeden z najrzadszych samochodów celebrytów w Indiach, Passat otrzymał wysokie aklamacje i nagrody za swoją wydajność na całym świecie. W tym roku otrzymał tytuł "Car of the Year 2015" od międzynarodowego jury "Car of the Year". Został oklaskiwany za innowacyjne projektowanie, nowoczesną inżynierię i wysokiej klasy technologie. Niektóre z najbardziej cenionych cech tego samochodu to Active Info Display, oparty na aplikacji system Rear Seat Entertainment dla tabletów, Trailer Assist, Traffic Jam Assist, Pedestrian Monitoring System, City Emergency Braking, Front Assist i Emergency Assist.

Na froncie mocy, to wita cię z 2,0-litrowym TDI młyn, który kojarzy się z automatyczną skrzynią biegów i dostarcza moc wartą 380bhp z maksymalnym momentem obrotowym 400Nm. Benzyna iteracja tego mid-size sedan rodziny dostaje 1,4 litrowy silnik TSI, który dostarcza moc wartą 125bhp dla szczytowego momentu obrotowego 240Nm. najlepszy przebieg postać dostarczona przez ten samochód stoi na 18.33kmpl. Zmieniona wersja tego samochodu będzie wkrótce uderzając rynków na całym świecie, w tym Indie. Nowy model będzie oparty na platformie MQB i będzie pochodzić z dużą ilością zmodernizowanych systemów i funkcji.