Wyświetlacze Head Up na szerokim ekranie, aby patrzeć w górę

Udostępnij

Wyświetlacz head-up dla samochodów jest zakrzywioną soczewką lub do wewnątrz odbija się z Cathode Ray Tube, płynny pokaz klejnotów lub dioda rozładowująca światło w jego reflektorze. W ten sposób na panoramicznym ekranie powstaje wyświetlacz head-up, w którym światło jest równoległe, tzn. jest widoczne na dużej powierzchni. Wyświetlacz BMW Head-Up Display przekazuje ważne dane dotyczące jazdy bezpośrednio na drogę widzenia kierowcy. Dzięki temu może on przetwarzać je nawet o połowę szybciej i zachować uwagę tam, gdzie jest jej miejsce - na zewnątrz. Samochody BMW z wyświetlaczem BMW Head-Up Display można rozpoznać po małym kwadratowym smutku na desce rozdzielczej. Ta technologia samochodowa wskazuje informacje ze schematu koordynacyjnego, ostrzeżenia z Speed Limit Info obszerne z no-surpassing marker i komunikaty Check Control. W ten sam sposób można uzyskać dostęp do bezpretensjonalnych elementów infotainment, na przykład tytułów utworów, stacji radiowych i rejestrów połączeń.

Wyświetlacz BMW Head-up

Obraz jest przewidziany w taki sposób, że sprawia wrażenie, jakby znajdował się w odległości około dwóch metrów, ponad czubkiem czapki, co czyni go szczególnie wygodnym do obserwacji. Wyświetlacz BMW Head-Up Display skraca czas potrzebny oczom na przeniesienie uwagi z drogi na instrumenty i z powrotem. Rama może być wyważona w celu uzyskania idealnego widoku. Inżynieria wyświetlaczy Head Up jest teraz naprawdę wybitna. Inżynieria samochodowa wyjątkowo rozwinęła się w zakresie wyświetlaczy head up na panoramicznym ekranie.

Pełnokolorowe wyświetlacze Head Up na panoramicznym ekranie pozwalają na wyświetlanie danych związanych z prowadzeniem pojazdu, dzięki czemu kierowca może całkowicie skupić się na prowadzeniu pojazdu. Technologia Head Up Display pokazuje informacje z systemu kontroli, ostrzeżenia z Speed Limit Info obszerne z no-surpassing marker i komunikaty Check Control. Można w podobny sposób zrealizować infotainment nierzucające się w oczy elementy, na przykład tytuły utworów, stacje radiowe i rekordy połączeń.

Wyświetlacz head up dla samochodów jest zademonstrowany w przytłaczająco wysokiej determinacji i pełnym odcieniu, z obrazami akcji skopiowanymi zgodnie z prawem. Aby zapewnić odpowiednią ergonomię, wyświetlacz jest umieszczony na przedniej szybie i może być niezależnie regulowany. W przypadku noszenia okularów przeciwsłonecznych, wyświetlacz Head Up Display nie jest w pełni widoczny. Siła przekazu jest więc dostosowywana do warunków oświetlenia zewnętrznego, a system oferuje ponadto tryby dzienny i nocny. Ustawienie blasku może być wykonane metodą na menu iDrive.